Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtudná valaki keresni?...

Megtudná valaki keresni? Tudom hülyeség ilyet kérni, főleg hogy nem is magyar az illető. Egy régi msn-es ismerősöm, egy svájci lány, akivel még anno nagyon sokat beszéltem, de amióta átváltottam a skype-ra és msn-re nem nagyon jártam.

Figyelt kérdés

Azóta nem beszéltem vele, és most hogy az msn megszűnt, teljesen eltűnt, egy két adatot sikerült kiszednem az outlookból, meg még pár kósza emlék. Pontosan hogy lehet a keresztneve nem tudom, mert cathynek hívtam mindig, de a katalinnak lehet a megfelelője, tehát Cathelyn/ Cathelin vagy valami hasonló. A családneve Weidlich, és mondtam ugye hogy svájci. Emellett annyit tudok még hogy 1994 szeptemberében született, azaz ma kb 21 éves lehet, ha valaki találna képet, akkor szőkésbarna haja van (ha nem festette be) a szája környékén egy anyajegy, és kék szemei vannak.

ha valaki megtudná találni, nagyon örülnék neki.



2015. jan. 26. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

felhasználónevet keress

ha lenne még egy településnév, akkor talán meglenne közösségi oldalon, de egy országban azért szerintem sok ilyen nevű-korú lehet.

2015. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
local.ch.. facebook,google.. tel.search.ch.
2015. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!