Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is bepróbáltak így a...

Titeket is bepróbáltak így a c*g*nyok?

Figyelt kérdés

2 eset is volt. Az egyik, leültem az Örsön az Árkád előtt (Budapest) a villamosmegállóban egy c*g*ny mellé. Egyszer csak a c*g*ny alámhajol és úgy tesz, mintha találna valamit (ami persze végig a kezében lehetett), speciál ez egy gyűrű volt. Nézegeti és megszólít, hogy elvesztettem a gyűrűmet. Mire mondom, hogy nem az enyém. Erre azt kérdezi: Akkor tuti nem kell? Mire végre kiderül, hogy nem az enyém, elmegy a gyűrűvel. Ugyanez az eset a 151-es buszon is megtörtént, ott viszont már a társait is láttam, akikkel összebiccentettek, hogy kezdődhet a "buli"!


Kérdés: Van olyan hülye, aki erre azt mondaná, hogy az övé a gyűrű? Ha így tenne, miért jó az a c*g*nyoknak? Utána pénzt követelnének és elvennék a gyűrűt?



2015. jan. 29. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Én ennek nem látom semmi logikáját.
2015. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, ősöreg történet, évek óta nyomják ezt a szar trükköt, csak akkor még románokkal és nem cigókkal. aki ezt benyeli, az meg is érdemli.
2015. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
tied lehet csak adj neki lóvét mégiscsak "aranygyűrűt" adott, ha meg nem adsz nagy balhet csap
2015. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
hozzáteszem a gyűrű érteke nincs 100ft se
2015. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
68%
Hat, ez a gyurus sztori elegge nevetseges. Talan tul buta az a cigany, vagy mar annyira inteligens, hogy az erzelmeidre hat, majd megvizsgalja a nem verbalis jeleket, ami kovetkezteben megismeri a termeszetedet. Ennek kovetkezteben filozofiai kerdeseket tesz fel maganak, elgondolkodik a letezesed fogalman es hogy miert nektek kellett talkalkoznotok, ez tuti nem veletlen. Bar lehet, hogy ez csak egy trukk, es csak at akarta adni a gyurut, mint Zsakos Bilbo.
2015. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemes erős gázsprayvel esetleg gázpisztollyal járni .
2015. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Győrben máshogy nyomják, egyszer elémállt 5 cigány és elvették tőlem a biciklimet, 10 éves voltam.
2015. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ha egy cigány akar ingyen, önszántából adni valamit, az a cigány bűzlik :D
2015. jan. 29. 13:41
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a figyelmed akarta elterelni, hogy meglopjon. Anyámat a buszon úgy lopta meg a cigány nő, hogy mellé ült, majd a gyerekét az ölébe tette, mire Anyám visszapasszolt a gyereket, már a táskájából a tárcát ki is csente a nő. Sok trükkjük van.
2015. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Ezt a trükköt velem egy fehér ember játszotta (volna) el.

A tolvajoknak nincs színük.

2015. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!