Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk nektek milyen profilkep...

Fiuk nektek milyen profilkep tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu..es lehet hogy kolcsonos.. es szeretnek egy jo kis prof kepet.. nem vagyok az a magamutogatos fajta,inkabb termeszetes..15L

2015. febr. 1. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a szerelem- szex kategóriába írod az egyéb kérdésekhez akkor sok választ fogsz kapni:)

17/l

2015. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igényes kép legyen és nyerő vagy.
2015. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem a profilképe alapján szokott megtetszeni a csaj, persze ha valami izgató képe van, az tetszik. De igazából nem függ össze, ha tetszik a csaj, mindegy a profilkép. És attól, hogy a profilkép tetszik, meg jól néz ki, sokszor van h egy ri*bancnak tartom a csajt.
2015. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem nem erdekel hany valaszt kapok de legalabb az legyem normalis..
2015. febr. 1. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyen jó minőségű a kép, ne a 2 megapixeles telefonnal készüljön félhomályban. Lehetőleg ne te csináld a képet, hanem kérj meg valakit. Ha erre nincs lehetőséged és csak a tükör maradt, akkor legalább nézz a tükörre, ne a telefonra. Ezt sose értettem, hogy az emberek miért a telefon képernyőjét bámulják miközben fényképeznek. És a legfontosabb, hogy mosolyogj, ne csücsöríts. A pózolást is kerüld lehetőleg.


De amúgy kétlem, hogy a profilkép miatt tetszenél meg neki.

2015. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha lekapnak telefonnal egy vidám mosolygós pillanatodban és mondjuk a hátteret egy kicsit behomályosítod az elég jó, vagy mondjuk ha nálatok esett hó akkor egy "portrét" készíttetsz egyik ismerősöddel amin szintén mosolyogsz pl ilyet:

[link]

remélem segítettem:D

2015. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális kérdéseket! :)..

Amúgy nem tetszeni akarok neki, hanem csak annyi hogy a képemet ha meglátja mondja hogy na hú ez tényleg jó lett :)

2015. febr. 2. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Amin nagy hangsúlyt kapnak a szemek... A szeneknek nem lehet ellenálni
2015. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. febr. 24. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!