Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel töltöd az időt passzív...

Mivel töltöd az időt passzív félév alatt?

Figyelt kérdés
Tanulmányi okoból kényszerültem szüneteltetésre, viszont nem igazán tudom mihez kezdjek. Munkát találni még végzettség, tapasztalat nélkül nehéz.
2015. febr. 6. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyelvtanulás?

Én megcsináltam a német középfokút egy intenzív tanfolyam után és heti 30 órás munkát vállaltam egy sportboltban - ott szeretik a diákokat, fiatalokat így, rövidebb távra is alkalmazni, és nem baj, ha épp nincs tanulói jogviszonyod.


Második alkalommal kimentem külföldre nyári munkára, és még kint akartam maradni +2 hónapot, ezért passziváltam... Utána sajnos nem fejeztem be a sulit.. :/ de még 2x kimentem tengerpartra dolgozni... Lehet, hogy majd megbánom, bár nyelvgyakorlás szempontjából sokat jelentett...

2015. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyire rossz a helyzet?
2015. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát eléggé. Ha nem lesz munkám, bérletre se fog telleni, mert ugye diákot már nem vehetek..
2015. febr. 8. 19:53
 4/4 anonim válasza:
Vannak határozott idejű munkák, én is találtam, jövőhéten kezdek. Nyáron pedig külföld, amit ebből a munkából finanszírozok majd :)
2015. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!