Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha a lány kezdeményez?...

Gáz ha a lány kezdeményez? Elsősorban fiúktól kérdezem, de lányok is leírhatják a tapasztalaikat.

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de nem ismerjük egymást. Mondta barátnőm (mert ő valamennyire ismeri) ,hogy írjak rá nyugodtan mert kedves, jófej meg ilyenek. Csak én meg nem merek ráírni.. Segítsetek légyszi. (16/L)
2015. febr. 8. 16:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*tapasztalataikat
2015. febr. 8. 16:05
 2/13 anonim válasza:
57%
Én lány vagyok, de szerintem ne gáz, ha a lány kezdeményez. De ha nem akarsz rögtön rairni akkor kezd inkabb azzal, hogy ra mosolyogsz vagy jelzel neki. De finoman. A fiúk nem szeretik, ha a lányok nyomulnak. A továbbiak már attól függnek, hogy ő hogyan reagál.
2015. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Istenem ez a tini értelmi szint. Írj neki és kész, mi lenne ebben?? Vagy jól eldumáltok vagy nem fogod érdekelni és kész.
2015. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:
32%
Szerintem nem,én szeretem.
2015. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát de az a baj, hogy nem ott lakik ahol én. Meg ez egy hosszabb sztori, szóval ha valakit érdekel akkor írjon üzit és elmondom :)
2015. febr. 8. 16:33
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi,nem gáz!
2015. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Ne kezdemenyezzen, de kuldjon jeleket.

23F

2015. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
óóó én mennyire örülnék, ha egy lány kezdeményezne... de persze velem ilyen nem történik.
2015. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem gáz. Egyik barátnőm ő bökött meg sokszor engem FB-on, én rá írtam és elkezdtünk beszélgetni. Mondta tetszem neki és meg akar ismerni. Lett is belőle kapcsolat.


Igen sokkal jobb lenne a helyzet, ha a lányok is kezdeményeznének, akár élőben, akár a neten.

2015. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De mondom hogy a srác nem ott lakik ahol én. És most oké hogy én kezdeményezek, de szerintem ez így nem helyes. A fiúknak kéne megtenniük az első lépést.. :s
2015. febr. 8. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!