Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kereskedő (okj) végzettséggel...

Kereskedő (okj) végzettséggel bolti eladó is lehetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, talán lehetne annyi eszed, hogy az iskolát kérdezed. Az egyik lány ismerősöm, pont most végzett egy ilyet. Ő nem lehet csak áruházi kisegítő.
2015. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvégeztél egy iskolát, kaptál róla végbizonyítványt és nem tudod mire jogosít??? Hát akkor semmit nem ért az egész...
2015. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Hol olvastátok a kérdésemben, hogy elvégeztem egy ilyen iskolát? Miért is kellene megkérdeznem az iskolától , hogy lehetek e bolti eladó ezzel a végzettséggel amikor nem is jelentkeztem ilyen képzésre? Egyszerűen csak kíváncsi voltam rá és gyorsabb volt itt feltenni egy kérdést ezzel kapcsolatban,mintsem keresgélni egy ilyen képzést indító iskolát és azzal levelezgetni esetleg telefonálgatni. A válaszokat azért köszönöm!
2015. febr. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!