Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen onvedelmi trukkoket...

Milyen onvedelmi trukkoket ajanlotok?

Figyelt kérdés
A hetvegen 5-en Pestre utazunk (1 fiuval), az egesz napot ott toltjuk, metrozunk, vonatozunk. Lehet csak keso este erunk haza. Arra lennek kivancsi, mit ajanlotok, hogy tudnank megvedeni magunkat (spray nelkul), ha ugy adodik. 16/l

2015. febr. 13. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerüljétek az olyan helyzeteket, hogy úgy adódjon és maradjatok együtt, vagy legalább párban.
2015. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert most mibe tart venni egy gázsprayt ha ennyire rá vagy parázva ilyen hülyeségre? Itt két mondatban senki nem fog téged megtanítani hogyan legyél kung-fu nagymester.
2015. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, pedig inkább sprayt használj. Nem is kell semmi extrára gondolni, ha egy sima dezodort belefújsz valakinek az arcába, akkor is el tudsz menekülni, mert égeti a szemet, a páciensnek sokáig egyben lesz taknya-nyála. Hajlakk is jó.

Az önvédelmi fogásokat nem lehet interneten keresztül megtanulni, még könyvből sem, hacsak nincs melletted valaki, aki gyakorlás közben vállalja a támadó szerepét. Ha nem tudod pontosan, hova üss, hogy fogd meg, akkor egy 16 éves kiscsaj nem fog leverni egy 40 éves kétajtós szekrényt.

Mindenesetre a 8. kerületet messzire elkerülném. Én dolgoztam a Corvin Plázában, este 9.-kor végeztem, és azért van egy feelingje annak, amikor kijössz hulla fáradtan a plázából és a c.gányok ott ordítanak meg verik egymást a mozi hátsó falánál, meg kötözködnek az arra járókkal.

2015. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat:)
2015. febr. 13. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!