Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Muszáj a fodrásszal beszélgetn...

Muszáj a fodrásszal beszélgetni? Először mennék hozzá, nem kell lelki tanácsadás és pletyizés, elég ha levágja a hajamat.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondd meg neki az elején, hogy nem vagy beszélgetős típus és szeretnéd ha pihenhetnél hajvágás közben inkább. Nem fog megsértődni, sőt! Ők is csak azért beszélgetnek, hogy a vendég jól érezze magát és nehezebb is úgy koncentrálnia a munkára.
2015. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd meg neki. Örülni fog neki, gondolj bele, hogy ő napi 8-10 órában ott van és beszélget munka közben a vendégekkel, biztos jól fog esni neki, hogy fél óráig dolgozhat beszélgetés nélkül is.
2015. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is, de egyszer szóltam egynek és besértődött...


Azért biztos nem mindenki így áll hozzá, mondd, hogy fáradt vagy, nem vagy beszédes és ha nem gond, inkább pihennél közben.

2015. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélgess. Ha kérdez válaszolj pár szóban és ennyi. Én sose beszélgettem egyel sem, mivel nem vagyok beszédes ember.
2015. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ooh, én azt hittem, hogy egész nap beszélgethetnékük van xD
2015. febr. 15. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sosem beszélgetek a fodrászokkal :)

Ha valamit kérdeznek, akkor válaszolok, de alapvetően nem beszélgetni megyek oda.

2015. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én udvariasságból max. megkérdezem a fodrászt, hogy hogy van. Aztán igyekszek egyre szűkszavúbb lenni. Általában délután 5-re érek haza, semmi kedvem még egy vadidegennel is foglalkozni, aki ráadásul kibeszéli az összes vendégét.
2015. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok beszédes, kérdez valamit válaszolok 1-2 szóban, a közepe táján megjegyzi, hogy nem vagyok valami beszédes, helyeselek és csöndben marad :)
2015. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

rajtam mindig látják, hogy nem vagyok beszédes, és nem is nagyon próbálnak velem beszélgetni.

nekem ez még sosem volt gond. egy fodrásznak általában elég jó az emberismerete, és megérzi, hogy kivel kell/lehet beszélgetni.

2015. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó mondja, tudni fogja a fodrász, hogy veled nem kell dumálni :)
2015. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!