Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Andy Biersack vagy Jared Leto?

Andy Biersack vagy Jared Leto?

Figyelt kérdés
Gondolok itt külsőre, belsőre, zenére, stílusra...szóval mindenre:D

2015. febr. 15. 19:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
Andy Biersack <3 :D
2015. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudok dönteni...:(( :D mindketten tökéletesek *-*
2015. febr. 15. 20:14
 3/16 anonim ***** válasza:
Andy (L)
2015. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én csak Jared a munkásságát ismerem, mit csinál, szerintem őstehetség, plusz imádom a 30STM zenéjét és felfogását, stbstb, szóval egyértelmű :)
2015. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Andy!!
2015. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jared a kedvenc szineszem Andyt viszont ugy imadom ahogy van :3 <3 :> szal akkor inkabb Andrew :3 ^^
2015. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Echelon vagyok, ezért természetesen Jaredet választom <3 Viszont ha csak a külsőt nézzük, akkor Andy. Ez van, Jared. Végülis egy istennel nem lehet harcba szállni :D
2015. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:D igaz:D :D
2015. márc. 3. 21:26
 9/16 anonim ***** válasza:

Külsőleg Jared (főleg most, elvileg levágatta a haját és megborotválkozott, remélem tényleg így történt), hangilag és zeneileg Andy (de Jared hangját is imádom, viszont Andyé egyedibb).

Amúgy komolyan nem tudok erre választ találni, Jarednek vagy iszonyú profi plasztikai sebésze van, vagy egyszerűen csak azon nagyon kevesek közé tartozik, akiken nem mutat az idő... na dehát ennyire?? Itt van 43 évesen, és legfeljebb 30-nak néz, ki már tízenéve? Kivéve Jézusként, na úgy borzalmas a külseje, de megborotválkozva máris olyan zabálnivalóan édes (igen, egy negyvenakárhány éves pasi). Kíváncsi lennék, hogy csinálja (bár ilyen genetika mellett lehetséges hogy a sors az örök fiatalsággal is megáldotta, a mázlistája)

2015. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Jared sokkal jobban néz ki hosszú hajjal. :) Én is úgy tudom, hogy levágatta, de a fecbookjára mindig hosszú hajas képeket tesz fel.
2015. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!