Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi segítene a naplóírásban?

Mi segítene a naplóírásban?

Figyelt kérdés

Néhányszor már belekezdtem a naplóírásba és szeretném csinálni, de engem valahogy zavar, hogy önmagamnak írok... Ennek leküzdéséhez kéne segítség vagy tipp. Én arra gondoltam, hogy esetleg nevet adhatnék a naplómnak. Hallottam már, hogy valaki ezt csinálja. Igaz, hogy ez segít?

Még az is eszembe jutott, hogy egy kitalált személynek írnék a naplóba leveleket... Vagy talán magának a naplónak, esetleg valami kicsit ''elvontabb'' lénynek... Bár ettől elég dilisnek nézhetnek, ha valaki elolvasná.

Mit javasoltok?



2015. febr. 16. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Naplót magunknak írjuk és nem azért, hogy más elolvassa.


Ha ezt akarnánk, akkor blogolnánk.

2015. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz:


akarsz naplót írni vagy sem? Ha akarsz, akkor annak írod akinek szeretnéd, olyan formában amilyenben akarod.

2015. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Nem arra gondoltam, hogy direkt adom valaki kezébe, hanem, hogy esetleg valaki véletlen olvassa el vagy ilyesmi...

2015. febr. 16. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell más orra alá tolni, hanem elrakod a szekrény mélyére, akárhova, nem hiszem el, hogy ennyire életképtelenek az emberek, hogy egy füzetet nem bírnak úgy elrakni, hogy ne legyen szem előtt.
2015. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én meg nem hiszem el, hogy mindjárt sértegetni kell...

Egyszer se mondtam, hogy eldugni ne volnék képes, de nem is ez a lényeg.

Hogy itt milyen arrogáns emberek vannak!

2015. febr. 16. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig blogoltam/blogolok (csak már ritkábban). Próbáld ki, ott nem éreznéd, hogy saját magadnak írsz, és ha névtelenül teszed, akármennyire is élnél attól, hogy egy ismerős rátaláljon, épp akkora az esélye, mint egy írott naplónál, csak ha esetleg közös gépet használsz valakivel, az előzményekre kell ügyelni, és ennyi az egész :) Rám a cirka hat év alatt nem talált senki ismerős, szóval egy próbát megérne.
2015. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy írom mint egy regényt. Sok könyv van 1/1 személyben írva, bár az én "naplóm" talán emiatt már nem is napló, főleg hogy néha heteket is kihagyok az írással...
2015. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én például írok naplót már április eleje óta.

Ha elgondolod, ez mindjárt egy év.

Én már kezdetektől fogva adok nevet a naplómnak.

Persze nem úgy, hogy kedves szunsz! Mert én eleve nem napokról írok, hanem különböző témákról, meg rx ajzolok. A naplóm neve szunsz:) (hülye vagyok igen)

Egyébként 12 éves vagyok és nagyon különc, hiszen mindig hordom suliba, és akárkinek felkelti az érdeklődését és megpróbálná elvenni, max fejberugom. ilyen egyszerű:D

Szóval szerintem tedd színesebbé rajzokkal és adj neki nevet. Hiszen ameddig nem volt neve, nekem is vagy 1 hónap volt a maximum, amíg írtam.

Én a naplómat pl emberként kezelem:D

2015. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy írd ahogy jólesik! ;)

Sok sikert! :)

L

2015. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!