Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor most mi vagyok?

Akkor most mi vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa vagyok. (13 éves,lány) Túlságosan színes ruhákat hordok, (pl.: citrom, narancs) fejpántot, (tudom, ez hülyeség :) ) és rengeteg karkötőt. Minden jó dologra ugrálnom kell :D és mindig boldog vagyok. Ez az egész furcsaság azután kezdődött, miután egymás után kétszer megnéztem a Hair c. filmet. Imádom!! Ez a kedvenc filmem. De nem tudom, hogy akkor most hippi vagyok? :/ mert az már nem a mai napok stílusa (tisztában vagyok vele :D) de akkor is. Ez már túlzás? :D (aki nem ismeri ezt a filmet, szerintem ennyi egyelőre elég neki: Hair - I Got Life - YouTube

www.youtube.com/watch?v=-1LRD3DtFAo )



2015. febr. 18. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó film, igen. Hippi nem így leszel, a horrortól se leszel gyilkos. :) Eleve mást, többet is jelent, mint színes ruhákban lenni. A hippik többek között a szexuális szabadság, a háborúellenesség, a tudattágítás "képviselői", nem beszélve a különböző szabályok, normák szerinti megfelelési kényszer elutasításától.
2015. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor én megnéztem azt a filmet nem a hippi stílus fogott meg a legjobban benne... de hát mind másképp értelmezzük a behatásokat.


Egyébként számít az, hogy hippi vagy vagy valami más? Gondolom, önmagad vagy. De ja, valszeg hippi.

2015. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésre válaszolva: pozitív személyiség, aki sok mindennek tud örülni. Egészséges ember, aki jól érzi magát a bőrében.
2015. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pillangó
2015. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A hippi az belülről jön. Feketét is hordhatsz! Amit belül érzel az a lényeg.

Éljen a PEACE!! ☮☮☮☮☮

2015. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!