Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen rendőrségi eljárás fog...

Milyen rendőrségi eljárás fog történni akkor ha néhány embert lebírkózok, de nem csinálok komoly testi sértést, nem lesznek tanúk, de tudnak a dologról mert híre megy?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 10:54
 1/10 anonim válasza:
Ha tesznek feljelentést, akkor mindenkit egyenként behívnak, aki ott volt az esetnél. Ha nem tesznek feljelentést, akkor semmi sem lesz.
2015. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak aztán ne lepődj meg, ha valaki földhöz ver:D
2015. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez az, hogy ôk fognak meglepôdni mert vékonynak látszom.
2015. febr. 20. 11:33
 4/10 anonim ***** válasza:
És szerinted nem vernek orrba?:D
2015. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó poén :D gondolod 1-2-nek nem lesz anyni esze, hogy jól orrba csapjon vagy tökön vágjon?

Amúgy amit más nem lát és kamera se veszi fel meg a rendőrségre se fut senki, józan paraszti ésszel kitalálható, hogy nem lesz belőle semmi.

2015. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen arról van szó hogy valaki beszól nekem, erre csinálok egy pörgőrúgást hogy lássa mit tudok, utána megragadom a csuklóját, tudatni vele hogy erősebb vagyok nála, és azt mondom neki youtube-on írja be a videómat. és ezután nem szólnak be többet. amúgy két évig jártam wing tsun ra, ezért tudom hogy ütés ellen célszerűbb nem elhajolni hanem kivédeni. de ha erőset üt, védés közben kifordulok oldalra és elvezetem az erejét. gyors ütés ellen ilyen gond nincs mert abba nincs annyi lendület.
2015. febr. 20. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:

# 6

Haverom is így gondolta. Aztán úgy elverték, hogy megrepedt a koponyája. De hajrá:)

2015. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
erre két megoldás is van. egy éles helyzetben mindig az erôfölény számít. a másik, mindig olyannal kell leállni akivel el lehet bánni. mindegy kivel állok le ha úgyis csak hírnévre pályázok. és jóembereket amúgy nem bántok oknélkül mint a cigányok. csak aki belém köt.
2015. febr. 20. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Valami csúnyán félre sikerült a fejedben:D
2015. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, inkább a lelkemben de az már hosszú...
2015. febr. 20. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!