Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy megundorodtatok a társadalomtól?

Figyelt kérdés
Úgy értem- például az elvárások, az abnormális vágyak gerjesztése, manipuláció, hazugságok, perverzitás...

2015. febr. 24. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinte megállás nélkül.
2015. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Néha ezt érzem...
2015. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hogy szoktátok magatokat vigasztalni? Mert most igencsak lehangolódtam...
2015. febr. 24. 19:38
 4/15 anonim ***** válasza:
7/24
2015. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 piriiiii ***** válasza:
69%

Nem, még soha.

Ülök a tévé előtt, megy öt percet valami idióta műsor, aztán félóráig kárálnak a reklámokban az agyhalott, hülye, vigyorgó fa.szkalapok, és ez szerintem remek dolog!

Az két világháború is egy csodálatos szakasz az emberiség életében, az állítkínzást támogatom, és az erőszakot is! A gyermekbántalmazás követendő, a tiszteletlenség szintúgy.

2015. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 piriiiii ***** válasza:

A válaszomból nyilvánvalóan kitűnik, hogy ironizáltam, s így próbáltam érzékelteni, hogy a válaszom a kifejezetten igen.

A másik válaszom pedig: arra gondolok, hogy ebben az élteben itt vagyok én, van egy csomó esélyem, itt a testem, amit felhasználhatok arra, hogy a lehető legjobbakat cselekedjem, elérjem a boldogságot, igazából minden lehetőségem megvan. Nem léphetek az egész emberiség helyébe, hogy esetleges botlásaikat helyretegyem, de a saját helyemben hozhatok okos és jó döntéseket, és megelőzhetek minden rosszat.

Körülnézek, és a sok emberi rosszon túl megtalálhatom a sok emberi jót, vagy a sok természetadta jót. Eleve azt, hogy élhetek.

2015. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Prostitúció, korrupció, mások megvezetése, bűnözés, bántalmazások, kettős mérce, háborúk, igen, elég gyomorforgató, de még a hétköznapi intrikák, munkahelyi keresztbe tevések, irigykedések, rivalizálások, hűtlenségek, ostobaságok is,nem is beszélve arról a szennyről, ami a médiában követendő példaként van beállítva úgy az emberi kapcsolatokban, a szexualitásban, munkamorálban, barátságban, mindenben. De ezek a dolgok nem új keletűek, sajnos megváltani nem tudjuk a világot. Hogy mi segíthet? Mondjuk ha észre veszed, hogy nem csak ezek vannak a világban.
2015. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nos, ami nem ilyen, az nagyon jól el van rejtve.- Előlem bizonyosan, vagy csak szimplán velem van a baj.
2015. febr. 24. 20:22
 9/15 piriiiii ***** válasza:
64%
Sajnálom, hogy ezt mondom, hiszen igazából nem is ismerlek, de akkor bizony Veled van a baj - vagy a környezeteddel, és a környezetedben élő emberekkel, akik esetleg nem engedik, hogy meglásd azt, ami nem ilyen.
2015. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy egyre idősödöm, úgy egyre jobban ezt érzem.
2015. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!