Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok mesélni ilyen sztorikat?

Tudtok mesélni ilyen sztorikat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, amik arról szólnak, hogy gyerekekkel voltatok, vagy gyerekekre vigyáztatok és nagyon rosszak, meg fegyelmezetlenek voltak.

Hogy bírtátok idegileg? Miket csináltak? Meg tudtátok oldani a dolgot, vagy tehetetlenek voltatok?

Kort és nemet is írjatok légyszíves!



2015. febr. 28. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Édes Anyám amikor gyerekekre vigyázott sosem találkozott ilyen problémával. Boros teával itatta őket... én a helyedbe kipróbálnám :D
2015. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor öcséimre vigyáztam mert anyámék elmentek otthonról:

Nem fogadtak szót, gépeztek, duzzogtak ha szóltam nekik hogy azt mondták apámék hogy meg kell ebédelnünk, el kell pakolnunk, rendet kell raknunk..

Idegesítettek, kiabáltam velük de nem hatott, úgyhogy feladtam. Nem csináltam semmit, szüleimnek elmondtam hogy b_sztak a szavukra. A munka saját felét megcsinálam.


Egyszer pedig anyámmal dolgoztunk egy gazdag család házában. Ő takarított, addig elvoltam a 4 éves gyerekkel. Nagyon irritáló tudott lenni mert dobálózott és csapkodott, kardozósat és birkózósat akart játszani ezért elkezdett rám kapaszkodni meg tépni. Rendesen fájt hogy belém térdelt meg rámcsimpaszkodott.. -.- Aztán mikor leszedtem magamról meg el akartam terelni a figyelmét nyavajgott.

Ha csinált valami vicceset vagy aranyosat és elmosolyodtam vagy nevettem rajta totál elborult az agya és elkezdett bömbölni hogy én kinevettem... Volt hogy azt akarta rajzoljak neki valamit. Mondta pl. hogy dínót. Elkezdtem neki rajzolni, színeztem amilyenre akarta aztán rájött a dilihopp hogy de mégse olyan színre akarja meg miért nincs már kész és nekiállt hisztizni meg csapkodni...

Egész jól viseltem mert nem voltam egyedül és jól meg volt fizetve.

17/L

2015. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a bébiszitterkedéskor olyan 14-15 éves voltam.
2015. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blade Bone ***** válasza:
Én is egyszer, vagyis párszor vigyáztam a gazdagék kisgyerekeire, bár sosem kérték, és voltak nagy gyerekeik is akikkel jóban voltam és emiatt sokszor jöttek a kicsik. Nagyin rosszak voltak, :/ az egyik kisrác a traktorjával majdnem kivitte a barackfát, nem volt normális. :D Meg volt mikor bringával nekem jött, hogy ő elüt meg ilyenek, totál kész volt és hiába szólt úgy rájuk az ember, nem használt. Csak mikor valami olyat kitaláltunk, vagy épp meséltem nekik valamit, akkor figyeltek :) ilyenkor még aranyosak is voltak. Csak hát a szülők nem foglalkoztak velük. :/
2016. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!