Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ázsiai fiúk beszélgetni?

Ázsiai fiúk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Írj :)

2015. márc. 1. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Sok volt a k-pop/j-pop/manga/anime? :) Magyarországon nem hemzsegnek az integrálódott ázsiaiak, nagyobb részük magyarul sem beszél rendesen, nemhogy a Gyakori Kérdéseket böngéssze.
2015. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves csak olyanok írjanak akik valóban ázsiaiak és nem csak annak adják ki magukat, néhány privát levél miatt!!
2015. márc. 1. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted mennyi az esélye, hogy épp itt kószál gyakorin és belebotlik a kérdésedbe egy ismerkedni vágyó ázsiai fiú? Akinek még a kora sincs meghatározva?


Egyébként alul a kapcsolódó kérdéseknél:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__501..


Próbáld meg, hátha még aktuális és nem kamu.

Egyébként sok ázsiaiakról szóló kérdésnél a hozzászólók között vannak ázsiaiak (olyanok akik valószínűleg nem kamuk, nyilván nem a kiciócó válaszolók lesznek azok), nekik is írhatsz.

2015. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
OFF: Például én is ázsiai vagyok, de nem szeretnék ismerkedni. Csak szeretem ezt olyan válaszok alá beírni, ahol azt állítják, hogy nem valószínű, hogy van olyan aki "integrálódott" és gyakorit olvas.
2015. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként én is az vagyok, viszonylag sokat hozzászólok ilyen jellegű kérdésekre mert figyelésre vannak állítva a kulcsszavak.

Én szoktam ismerkedni de csak módjával, annak nem sok értelmét látom, hogy 50 az ország másik végében élő emberrel levelezgessek általánosságokról. Pláne ilyenekre nem válaszolok, hogy semmi konkrét nincs a kérdésben... mondjuk én kiestem, mert még csak fiú sem vagyok :)

2015. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem ismerkedni szeretnék, csak lenne pár kérdésem :)
2015. márc. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!