Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire ízléstelenek az...

Miért ennyire ízléstelenek az emberek filmek terén?

Figyelt kérdés

Ugye van ez a sz*r (mindenki tudja, hogy mire gondolok), óriási bevételei voltak, és mindenki arról beszél.


Néhány zseniális film:


Keserű méz (hasonló téma, de az egy értelmes film fontos üzenettel)


Rekviem egy álomért


Születésnap


A vadászat


Ennek a 4 filmnek szerintem összesen nem volt annyi bevétele, és nézője, mint annak, pedig mindegyik sokszorosát éri a... nem írom le a címét.


Szóval: Miért ilyen ízléstelen a legtöbb ember?



2015. márc. 5. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted akkor lesz valaki ízléstelen, ha nem egyezik meg az ízlése a magukat szakértőknek nevezők ízlésével?
2015. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted volt ezeknek a filmeknek olyan marketingje, annyi reklámja mint annak az 1 filmnek? Bottal se nyúlnék a szürke 50 árnyalatához, de pár éve én is iszonyú nagy film sznob voltam, ma már gyakran ülök le olyan agykapacitást nélkülöző filmek elé, mint a Horrible Bosses. Miért? Mert kikapcsol, és néha pont valami olyat akarok nézni, ami nem terhel le, se érzelmileg, se agyilag már a nap végén. Pedig régen ezektől is ugyanúgy ki voltam, de már nagyobb szükségem van a könnyed kikapcsolódásra. Ha valakinek a szado-mazo jelent kikapcsolódást, akkor nézze felőlem azt.
2015. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: Ami a filmben szerepel, az nem szado-mazo, ezt több BDSM-szakértô is írta.
2015. márc. 5. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem tök 8:D
2015. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megnéztem de sírni tudtam volna rajta, hogy egy nő vagy több-a filmben több nőről is beszélt a csávó, hogy tud behódolni ennyire egy férfinak? Hogy úgy bánjon vele mint egy guminővel. SPOILER Hallottam a könyv folytatásából olyat, hogy összejönnek és terhes is lesz a nő, hát eléggé alacsony értékrendű az a nő, hogy még gyereket is csinál neki. SPOILER VÉGE Nagyon hihetetlen történet számomra és undorító is.
2015. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem izles kerdese. Elsosorban (es masodsorban is) propaganda, marketing...


Nem olvastam a konyvet, nem lattam a filmet es kivulallokent mondom, hogy nem is olyan regen ugyan ez volt a tvajlajt filmeket illetoen. Azokat megneztem (mert elveszitettem egy fogadast) es egyik sem volt valami alkotoi klasszis, de olyan reklamhadjarat volt a filmeket megelozoen, hogy meg engem is majdnem ravettek, hogy beuljek a moziba.


Ne hidd azt, hogy azert nezik meg ilyen sokan mert ennyire igenytelen mindenki. Egyszeruen jo a film marketingje es olyan hurokat pedzeget a jovo filmnezoiben, hogy mindenki amolyan kesztetest erez, hogy megnezze. Tovabba regen nem volt ilyen eros a social media. Fesz, tviter, anyamkinja, ha mostanaban nem tudsz valami nagyon cool megjegyzest tenni az epp 'trendi' dolgokra, akkor a tarsaid leneznek!

2015. márc. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!