Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha egy barátnőd...

Mit csinálnál, ha egy barátnőd feltételezhetően elvitt volna valamit a lakásodból?

Figyelt kérdés
Előre mondom, nem az értékéről van szó, hanem maga a tény...Tehát egy barátnőm segített nagytakarítást csinálni. mióta elment, tegnap délelőtt óta, nem találom a lenor öblítőt. Bár csak félig volt, és ahogy mondtam is már, nem az értéke a lényeges. Néztem már mindenhol. Már a kád alatt is, a felmosóvödörben is, de sehol nincs. Ő elég rossz anyagi helyzetben van, tehát minden kis összeg nagy kiadásnak számít nála, de mégsem tudom róla elhinni, hogy elvitte volna. Viszont akkor hova lett...? Ti mit csinálnátok? Tanácstalan vagyok teljesen. A föld nem nyelhette el, de róla elhinni, hogy valamit is elvinne, írtózatosan nehéz. Még néhányszor átkutatom nem csak a fürdőt, de az egész lakást is, de ha nem lesz meg, akkor... csak nem vált semmivé.

2015. márc. 6. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, de egyáltalán volt nála valami olyan táska, amibe simán belefért volna? Nem olyan kicsi egy olyan üveg.
2015. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
LENORBŰNÖZÉS!!!!
2015. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Velem már többször előfordult, hogy barátaim/barátnőim megloptak. Általában ilyenkor az ember pénztárcájából, félretett pénzéből szoktak lopni. Pénzed nem tűnt el?

De például egyik barátnőm a ruháimból is lopott.

2015. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kukába vagy szemetesbe is nézd meg , hátha azzal mosott fel és elfogyott .
2015. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagytakarítás volt, talán belekerült véletlenül a szemétbe más flakonokkal.
2015. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Volt nála táska.

Harmadik, azt még meg sem néztem, még ez a vacak öblítő dolog is képtelenségnek tűnik. Hamarabb elhiszem, hogy rosszul emlékszem, és már nem is volt itthon darab öblítő, bár ezer százalékosan tudom, hogy volt, minthogy elhiggyem, hogy elvitte. De más ötletem pedig nincs, ha továbbra sem találom meg.

2015. márc. 6. 11:54
 7/10 A kérdező kommentje:

Ahhoz nem nyúltunk, felmosni is mással mostam fel.

A kád alatt fogom még megnézni ismét, mintha egyszer belerúgtam volna egy flakonba. Bár amilyen mélyre azt be tudtam volna tolni a kád alá azzal a lépéssel, annyira mélyen már be is nyúltam mikor kerestem.

Harmadik, sajnálatos amit leírtál. Én még egyszer fel nem tételeztem egy barátnőmről sem, hogy valamit is elvinne. Szerencsére nem is történt ilyen. Tudtommal...

2015. márc. 6. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Irígylem a problémáidat. Ha valaki segít takarítani, pont lesz.rnám, hogy elvitte a rohadt öblítőt...
2015. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem loopta el a félig elhasznált öblítődet. Esetleg véletlenül felrúgta/rálépett, kifolyt és eldugta, vagy elrakta a tisztítószerek közé, ilyesmik... de biztos nem lopta el. Mi lenne, ha vergődés helyett felhívnád és megkérdeznéd, hogy látta-e?
2015. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a legfurcsább a sztoridról,hogy egyáltalán megfordult a fejedben,hogy elvitte...

Egy öblítőt?Ami nélkül simán kimosok,ha nincs...

Bármi mást??Egy baráttól simán kérek kölcsön,ha tényleg megszorultam és nem pofátlanság a kérésem...

Kizárt dolog,hogy egy barát,egy fél flakon öblítőt egy szó nélkül elvigyen!

Valamelyik állítás hamis.

2015. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!