Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi lány élne azzal a...

Mennyi lány élne azzal a lehetőséggel ha ingyen megcsinálnák a haját, tanácsot adnak neki és kisminkelnénk, persze teli önbizalommal távozna?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt nekem NEM ATTÓL van önbizalmam, hogy kisminkel valaki meg megfodrászol, hanem mert tudom, hogy értelmes ember vagyok.


Másrészt nem hiszem, hogy egy idegen olyan hajat/smiket tudna kapásból készíteni, amivel jól érezném magam, valószínüleg igencsak kellemetlen, "beöltözött", "ez nem én vagyok" érzésem lenne, és emiatt sokkal kevésbe lenne meggyözö fellépésem.

2015. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hangzatos, de kérdés hogy miért cserébe. Valamint a hajamhoz csak úgy nyúlnak, ha tájékoztatnak hogy mi lesz vele.

Meg az sem mindegy, hogy ki csinálja. Láttam már itt olyat aki stylisztnak hitte magát, aztán két összeillő színt nem tudott egymás mellé tenni.

2015. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tény,hogy nem ettől lesz önbizalma az embernek ,viszont tisztelet a kivételnek mint neked akkor rajtad kívül rengetegen rászorulnak és jól éreznék magukat egy kis segítségtől ha már szóba megdicsérik kivirulnak .bizonyára megbeszélés hogy milyen hajat szeretne és semmi sem kötelező de sokan nem értenek "magukhoz hogy milyen hajat vagy sminket csináljanak,számtalan lányokat dicsértem akik panaszkodtak és jó volt látni hogy kivirágoztak
2015. márc. 10. 19:43
 4/4 Dolores55 válasza:
Én szívesen igénybe vennék ilyesmit.
2015. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!