Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a parka kabát,...

Szerintetek a parka kabát, farmer, tornacipő párosítás milyen? /lent képek/

Figyelt kérdés

Parka kabát kb. ilyen:

[link]



Farmer kb. ilyen:

[link]



És egy fekete egyszerű tornacipő.



Kb. minden lány ebben a stílusban jár most. Szerintetek milyen? A nagykabát és tornacipő kicsit fura együtt, hiszen a kabát téli darab, a tornacipő inkább tavaszt idéz. Mégis jó együtt. Szerintetek?


2015. márc. 11. 08:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat a farmernál nem jó képeket hoz be.

Nem ilyen színesre kell gondolni, csak egyszerű csőnadrágokra. (kékes, feketés, barnás)

2015. márc. 11. 08:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Áh mégis behozza a képet a farmernál is, csak várni kell :)
2015. márc. 11. 08:02
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt is eszünkbe juthat ez a stílus nagyjából.

2015. márc. 11. 08:03
 4/6 tarnai ***** válasza:
én tangapárti vagyok-
2015. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÉN ehhez a kabáthoz nem vennék fel tornacipőt, inkább egy magasabb szárú sportcipőt, vagy vannak a tornacipőknek ilyen téli verziói, esetleg bakancsot...Az első kabát amit linkeltél ahhoz pedig bokacsizmát, vagy akár egy hosszú szárú lovaglócsizmát. A farmer mindkét kabáthoz jó, én mondjuk felvenném még fekete vagy barna skinny fazonú nadrággal.
2015. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A tornacipő egyszerűen igénytelen.
2015. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!