Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni, ha találok...

Mit kell csinálni, ha találok egy még érvényes lottószelvényt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
reménykedj
2015. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trafó1 ***** válasza:
Be kell váltani:-DDD
2015. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a törvénytelen, de egyébként ritka hülye számokat rakott meg. Ha nyer valamit akkor már tudom, hogyan lépjek kapcsolatba vele egyébként, interneten keresztül simán láthatja, aztán megkérdezemmennyi sort játszott meg, milyen számokkal, hol vette a szelvényt
2015. márc. 13. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
és kit kérdezel meg?
2015. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki jelentkezik arra a hirdetésre, amit ott adok fel, ahol elhagyta. Épület, kb 10000 én fordulnak meg benne
2015. márc. 13. 12:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem a nyílt utcán hagyta el
2015. márc. 13. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha alá van írva akkor cseszhetem, és visszaadom reménykedve a jutalomban.


Ha nincs aláírva akkor meg beváltom.

2015. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy lottószelvény felmutatóra szól, tehát most már a tiéd. Szoktam én is kitölteni szelvényt, de tőlem aztán hiába kérdezgetnéd a számokat, mert nem tudom őket, mert ritkán játszom, csak ha egy milliárd felett van valamelyik :D

Akinek fontos, az úgyis megveszi újra, akinek meg nem annyira, az nem is fog jelentkezni érte.

Ha mondjuk azt írnád ki, hogy találtam egy nyertes szelvényt, akkor rögtön lenne tolongás :D

2015. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát jól van, végülis ha nem nyer, akkor úgy sincs miről beszélni.
2015. márc. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!