Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító...

Szerintetek is undorító vagyok? úgy születtem hogy az egész bal kezemen, mellemen, hátamon piros tűzfoltok vannak. Sokszor undorítónak érzem magam emiatt

Figyelt kérdés
az arcom állítólag szép a testem is jó de semmi önbizalmam elcsúfítanak a foltjaim nagyon bánt hogy így nézek ki,sokan megbámulnak főleg nyáron ez is nagyon zavar,imádom a vizet de strandra is alig merek kilépni.mikor szeretkeztem a volt barátommal őt nem zavarta szerinte ez a szexepilem de csak sötétbe mertem levetkőzni előtte.látom a sok szép lányt és nagyon rosszul érzem magam.aki nem merik megkérdezni mi történt elképzeléseim sincs mit gondolhatnak rólam.

2015. márc. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, nem lehet oda tetováltatni?
2015. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy de ez úgy tudom, idővel elmúlik, halványul.Esetleg bőrgyógyász, vagy kozmetikus nem tudná eltűntetni?Tetoválás szerintem nem a legjobb, mert valószínű, irritálná az ilyen bőrterületeket és még rosszabb lehet.
2015. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy lányt, akinek az arcán volt ilyen. Szuperszexi volt.
2015. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az önbizalom a legvonzóbb tulajdonság a világon. Ha nem lehet valamivel korrigálni, akkor barátkozz meg vele. A lényeg, hogy nem vagy csúnya, csak foltos a bőröd. Szerintem nem undorító, csak szokatlan. Ha megbámulnálak, akkor valószínüleg kíváncsiságbôl tenném.
2015. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A tűzfolt erekből áll, ezért nem tanácsos rá tetováltatni sajnos.

21 éves vagyok azt mondták az orvosok 8 éves koromban ha beindulnak a hormonok eltűnik vagy halványodik de nem így lett.jártam Pestre lézeres kezelésre de az sem használt.

már minden lehetséges megoldást kipróbáltunk de semmi se használt.

2015. márc. 13. 21:00
 6/10 A kérdező kommentje:

próbálok nem foglalkozni vele de ez nagyon nehéz.

állok sorba a boltba és mindenki engem néz,sétálok az utcán és mindenki megbámul,volt hogy egy kisfiú elfutott előlem mert megijedt tőlem,Ausztriába kizavartak a medencéből és mutogattak a kezemre nem tudtam elmagyarázni hogy nem fertőző.nagyon kellemetlen.

2015. márc. 13. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de szerintem különlegesen szépek azok a lányok/nők, akiknek van valamilyen különlegességük. Neked ez az. Nekem személy szerint nagyon nagyon tetszik.
2015. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 catyst válasza:
Mindenkinek vannak hibai. Lesz aki elfogad igy, lesz aki nem. De nem foglalkozhatunk mindig azzal hogy masok mit gondolnak, hiszen akkor sosem lennenk boldogok es felszabadultak;) ♡
2015. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Annaanna21 válasza:
100%

Szia!

Nekem a jobb lábamon végig, és a combom közepéig vannak tűzfoltjaim. Nagyon csúnyák, én is így születtem, és nem tűntek el, semmi sem segít. Sajnos nyáron én is megvagyok lőve. Az emberek gyerekkoromban megbámultak, meg sajnálkoztak, uh lassan rászoktam, hogy eltakarom. A barátom szerint nincs baj vele, neki tetszik, és nem tudja megérteni miért nem hordok csini szoknyákat és sortokat 40 fokban. Egyszerűen itthon az emberek képtelenek elfogadni, ha valaki más. Vannak különböző testalapozók, de azokat hosszú távra nem ajánlom. :)

2015. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Annaanna21 válasza:

[link]

ő gyönyörű :)

2015. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!