Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan kötözködik velem...

Állandóan kötözködik velem egy srác, valószínűleg verekednem kell majd vele a közeljövőben mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Helló 15 éves vagyok fiú és mostanában állandóan baszogat egy srác a suliban aki idősebb tőlem egy évvel de nem mindég néha rendes néha nem de volt már olyan hogy mondtam valamit neki , hogy ne csinálja erre ő "mert mit csinálsz...mi lesz?..."és nem vagyok valami verekedős srác de szeretnék pár tippet kérni hogyha komolyra fordul a dolog mert már nagyon idegesít...(a srác egy kicsivel magasabb tőlem de nem hiszem hogy sokkal erősebb)köszönöm előre a segitséget

2015. márc. 19. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiatallal ez megtörténik, ahogy velem is. Osztályfőnöknek nem érdemes szólni, mert csak még jobban csesztetni fognak érte, vagy pedig nem tesznek semmit az illetékesek. Én mindig úgy kezeltem, hogy nem szóltam vissza, levegőnek néztem őket, egy idő után pedig unalmasnak találtak, és abbahagyták.
2015. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem általános iskolában volt egy ilyen osztálytársam,hogy folyamatosan buzerált.Jóval nagyobb darab volt nálam azt hitte mindent megengedhet magának,aztán jól pofán vertem háromszor úgy hogy látta az osztály onnantól kezdve csönd volt.
2015. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
39%
Az állát üsd izomból ahogy csak tudod! Megérdemli az ilyen veréb!!!
2015. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szupero válasza:
46%
Persze aztán lehet jól megver... Én nem tudom, mert pont nem ezen részén voltam a táplálék láncnak és erre nem vagyok büszke sőt utálom hogy egy állat voltam nálam gyengébbekkel. Egy kis sport sose árt tanulj meg verekedni nem kell senkinek tudnia hogy te kick box-ot tanulsz vagy bármi mást. De mivel nem vagy verekedős csak önvédelemre használd kerüld a társaságát menj a suli másik végébe szünetbe. Ha nincs önvédelem tanulására lehetőséged edz otthon keményen vagy konditerembe egy jó kiállás növelheti a tekintélyedet. Sok vékony ismerősöm halálra cikizték mert vékony csirka volt de szétedzette a lelkét és tekintélyt nyert a legjobbaktól is. Addig is találd ki azt a szöveget amivel le lehet rázni magadról de ne szólj be neki és ne ingereld az ilyen nem gondolkodik ilyenkor csak üt. Sok sikert edz keményen!
2015. márc. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az, utolsó, akkor pl aki művésznek készül, az is iratkozzon be pl kungfuzni elméleted szerint...?

Szép is lenne a világ.

Az ilyen egyszerű véglények, akik szerint az erősebb kutya b..ik címszó alatt üzemelnek, általában berezelnek, ha megmutatod kérdező, nem hagyod magad, és visszavágsz keményen.

Mivel arra épít a gyáva féregje(miért nem tőle erősebbel kezd?) hogy nem mersz visszavágni, ezért eléggé meglepődik, ha hirtelen átesel a túloldalra.

Ne sajnáld, adj neki, ha kell, használj eszközt is(vascső, stb...) magadban is rendberakod a dolgokat.

2015. márc. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ segítettetek vele de nagyon :DD amúgy sportolok vagyis focizok de az nem valami verekedős sport de nagy az állóképességem...
2015. márc. 20. 11:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szükség van verekedésre. Elég ha egyszer határozottan, esetleg agresszívan kikéred magadnak a viselkedését, kérdőre vonod, hogy miért ilyen paraszt, és ha megkérdezi, hogy különben mi lesz, na akkor kellő határozottsággal, esetleg halántékon lüktető erekkel mondani, hogy hogyan fogod felmosni vele a padlót. Ha nincs nyilvánvaló erőfölényben, valószínűleg inkább vissza fog venni az arcából.
2015. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha verekedésre kerül a sor, ne te kezd! Akkor se, ha provokál, semmiképp se te üss először. A vascsövet és társait pedig felejtsd el! Csak akkor folyamodj ilyenekheh, ha valaki valamilyen eszközzel támadna rád.

Megpróbálhatod levegőnek nézni, az sokszor bejön. Meg az is, ha erélyesen rászólsz, hogy foglalkozzon a saját dolgával, vagy leoltod valamive.

2015. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen srác, aki mindenkitől nagyobbnak érezte magát, és mindenkit buzerált. Jött hozzánk egy új srác, kicsit elvont volt, de nagyon jól összehaverkodtunk. A buzerálós meg persze, hogy rászállt. A haverom meg nagyon nyugodt, türelmes típus, ő is inkább levegőnek nézte, mint foglalkozzon vele. Ülrltünk az asztalnál, játszottunk valamit, a buzerálós meg jött és cseszegette, meg cseszegette. Végül az én agyamat húzta fel annyira, hogy felálltam és hírtelen behúztam neki egy jó nagyon. Többet nem cseszegette a haveromat se, meg engem se.

Ja, és lány vagyok :D

2015. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fújd le,paprikasprayvel
2015. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!