Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a smasszerektől?

Figyelt kérdés
Ahányszor buszon,utcán bárhol sétálok egyenruhában ha megkérdezik hogy mi az a "BÜNTETÉS-VÁGREHAJTÁS" a hátamra írva és elmondom hogy mi rendes rémület ül az emberek arcára de a buszon legalább ilyenkor helyem :D

2015. márc. 22. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, mi az a "BÜNTETÉS-VÉGREHAJTÁS"? Csak nem államilag alkalmazott hóhér vagy?
2015. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én engem nagyon hidegen hagy. Nem rémülök meg 1-2 olyan embertől aki cellákat nyitogat és csukogat meg kaját oszt bent.
2015. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%
nem félek 16/f
2015. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez igazából a hölgyekre igaz.Jó is volna csak zárkákat nyitogatni meg csukni meg kaját osztani ha csak ez lenne
2015. márc. 22. 11:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy talán a börtönös filmek tehetnek róla, ahol az őrök mindig elmebeteg despoták és szegény, többnyire ártatlanul bebörtönzött főhőst kínozzák.
2015. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem nem hóhér hanem a bíróságtól ha valaki kap szabadságvesztés ítéletet azt hajtjuk végre
2015. márc. 22. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Belőletek szoktam látni a bíróság előtt párat mindig.:D Állnak támasztják a kisbuszt. Mindig irigykedve néznek hogy én kocsikázom és csajozom. Still lehet ez a munka biztos.
2015. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem különösebben nem érdekel mi van a hátadra írva,talán erőszakos szadistának képzelnek a titulusod miatt:D-VÁGREHAJTÁS:DDD
2015. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem van egy sztorim, elég radikálisan jobb oldali eszméket valok és szeretek eljárni szórakozó* helyekre, általában mindig megtalál egy-két személy akinek van valami érdektelen, felesleges témája a nézettel kapcsolatban. A lényeg az, hogy van egy jó barátom, lassan tölti a 40.-et, és meghívta egy régi ismerösét, akiről történetesen, kiderült, hogy a Szegedi csillagban üzi a feljebb emlitett posztot. Nos, amit tudni kell rólam, Én majd 190cm és 85kg vagyok, Ő legalább egy fél fejjel magasabb és majd dupla akkora mint Én, és nem kimondottan zsírból volt összerakva, egyszóval egy nagy emberről van szó. Nagyon nem értetünk egyet a beszélgetésünk alatt, nagy vita volt, persze örültem neki, és itt a lényeg, hogy teljesen inteligens volt, és borzasztóan róbálta átformálni a véleményem, nem nagy sikerrel, de ennyire még senkinek nem sikerült majdnem manipulálni mint ahogy Ő tette, ezzel azt akarom mondani, ha bűnös valaki lehet félni, de egyébbként nem hiszem, hogy bármi okból kifolyólag tartani kellene tölük, legfeljebb ez az agyturkász dolog ami elégé elretentő lehet, de túl lehet élni, mert a smasszerek nagy része szerintem tök analfabéta, ezt abból kifolyólag mondom, hogy nagyon elbizzák magukat, ha nincs kétség akkor felesleges a hivatásuk. Szal nem hiszem, hogy félni kéne tőletek még akkor se ha tetől-talpig rasszista vagy se.
2015. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
De ha valaki egy piás civil smasszerbe kött bele, és nem űz semilyen küzdö sportot, az fusson amíg a lába visszi (tapasztalatból mondom, mert láttam)...
2015. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!