Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vennétek 15 éves fiútestvé...

Mit vennétek 15 éves fiútestvéreteknek konfirmálására?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg hany eves vagy: ha fizeto allasod van akkor illik valami komolyabbat (fogalmam sincs hogy fiuknak mit szoktak adni de gondolom nem ekszert mint a lanyoknak) de ha kisebb vagy mint o vagy nagyobb de meg iskolas/egyetemista akkor gondolom eleg vmi szerenyebb ajandek (pl 1 dragabb csoki de kb 1500 ft—nem tudom mennyi egy dragabb csoki de gondolom 2000-nel nincs tobb)

Lehet hogy most le fogtok irni de en anno 10 eves kislanykent zsebpenzt se kaptam csak kirandulasokra szoval en akkor batyam konfirmalasara semmit sem vettem :/

2015. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

17 éves fiú vagyok. Olyan 3000 Ft. körül szeretnék venni neki valamit.

2015. márc. 22. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hasznosat vegyel neki pl egy telefontokot/orat/ruhat de csak akkor hogyha pontosan ismered a mereteit es az izleset/szamologepet(?) az en tesom biztos orult volna neki mert nagy fizikus de a tied nem tudom. Szoval az a lenyeg hogy probalj ne olyasmut venni amirol ugyis tudod hogy a sarokban vegzi. Es meg 1 dolog: ne legyen tul giccses mert az meg lanynak is ciki de fiunak meg inkabb
2015. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!