Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik lánynév tetszik...

Nektek melyik lánynév tetszik jobban a kettő közül?

Figyelt kérdés
Ariella vagy Mirella?

2015. márc. 23. 11:57
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%

Arielláról a Kishableány jut az eszembe, meg a tengeri herkentyűk, a Mirelláról pedig a mirelit pulyka. :D

Na jó, viccet félre téve, nekem spec egyik sem, de ha választani kéne, akkor inkább a Mirella.

2015. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló kategória a kettő. Ariellát ismerek, de Mirellát nem. Ezért a Mirella különlegesebb számomra. Az legyen a nyerő amelyik jobban passzol a családnévhez!
2015. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Igazán nekem egyik se, egyiknek sem túl "menő" vagy csajos a becézése (Ari ez egy másik névnek a becézése, a mirellát azt meg nem is lehet) de ha csak ez a két név lenne a világon akkor inkább az ariella az szerintem hangzatosabb a mirella meg a mesékből a gonosz mostoha vagy egy boszorkány vagy ilyesmi jut róla eszembe
2015. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Amelyik jobban passzol a vezetéknévhez :)

Ha a becézést nézem, akkor Ariella- Ari, nekem ez teteszik, mert a Mirella, mint Miri, nekem nagyon nem.. meg úgy egyáltalán nem. :)

2015. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszik igazán, de a Mirella különösen nem. Nekem a Mirelláról egy csapzott, bandzsa macska jut eszembe, ami amúgy nagyon cuki és ha egyszer lesz egy ilyen macskám, akkor már tudom, hogy milyen nevet adok neki :D
2015. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
rohejes mindketto.
2015. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem, bár alapból nem vagyok rajongója a mostani adjuk minél "egzotikusabb" (hülyébb) nevet a gyereknek divathullámnak.
2015. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Mirella. (Beceneveket figyelembe véve is.)
2015. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz egy tanácsot akkor én azt mondom ne akarj túl cifrát túl kirívót, de legyen azért valamennyire egyedi. gondolj arra hogy egy tanár olvassa az osztálynévsor és a te lányodnak van a legröhejesebb neve, vagy hivatalos helyen, álláinterjun stb. neki egész életében azzal névvel kell együtt élnie szóval dönt okosan. Én amondó vagyok hogy legyen a név is jó és legyen a becenév is jó. pl. megismertem pár napja egy pultos csaj, egész jól néz ki tök jó fej, és a baráti társaságába ő "a dzsesszi" érted? tök egyedi fiatalos és menő is és csajos is és dzsesszika az mégse olyan kirivó persze ez azért függ a vezetéknévtől is, van amitől nagyon el tudna ütni.
2015. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik se tetszik, de ha választani kell akkor Mirella, az egy fokkal viselhetőbb név.
2015. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!