Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehetek népszerű és...

Miért nem lehetek népszerű és mért csak azok a menők akik szépek vagy hülyét csinálnak magukból?

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz, de azért megpróbálom csak a lényeget leírni.

Na szóval ez az egész ott kezdődött hogy van egy fiú. Első óta osztálytársak vagyunk. Nekem már első látásra szerelem volt, de mivel kis elsős voltam nem vettem komolyan. Azért reménykedtem benne, hogy titokban tetszem neki, de én mindig is csúnya szemüveges, szeplős undormány voltam, ő meg a leghelyesebb az osztályból. Szinte az összes lány az osztályból bele volt zúgva. Később aztán próbáltam elfelejteni, meg úgy kezelni mintha nem lenne semmi, de nem tudom magamnak letagadni hogy tetszik nekem. Próbáltam hozzà közel kerülni, beszélgetni vele, de nem érdeklem és ezt el kellene fogadnom. Be is magyarázom magamnak hogy egy bunkó hülyegyerek, de azután valahogy mindig újra jó lesz minden. Ezt úgy értem hogy rám mosolygott egyszer, vagy amikor felelsz vagy merszeztek engem választott feleségül. Az utóbbit csak azért mert jóban van a tesómmal és így rokonok lennének. Mint már írtam az osztályból sokan szerelmesek belé és hát van 3 lány. Na őket ki nem állhatom. Tavaly kezdődött, amikor az egyikük feldöntött egy padot. Akkor rájöttek, hogy így a fiúk röhögnek rajtuk és így majd közelebb kerülhetnek hozzá. Aztán folytatódott. Nem lehetnek túl jó barátnők, mert egymást így spontán simán lek*rvázzák meg sokat veszekednek és egymáshoz vágják a cuccaikat is. De sajnos a céljukat elérték, közelebb kerültek Hozzá. Ez engem zavar. Főleg az, hogy ő nem látja hogy ők csak megjátsszák magukat. Én önmagam vagyok, de így nem érdeklem és sokszor úgy gondolom hogy meg kellene változnom. Aztán persze rájövök hogy ez hülyeség, de néha mégis szívesen cserélnék azokkal a lányokkal akik vele beszélhetnek, együtt nevetgélnek. De tudom, közben hülyét csinálnak magukból. Én miért ne lehetnék népszerű? Azért mert nem vagyok gyönyörű, nem költöm a pénzt új, márkás ruhákra vagy magamat adom? Szerintem kedves is vagyok, barátságos, kicsit félénk és nem tudok mindig mindenhez valami vicces hülyeséget hozzáfűzni, de azért egy kis humor belém is szorult. Mit kell tennem? Tudom hogy hagynom kéne és tovább lépni, de érzem hogy nem megy. Egyébként ő nem tudja hogy tetszik nekem és senki más sem tudja.


2015. márc. 25. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked sem egy átlagos, vagy csúnyácska fiú tetszik, hanem egy helyes, akibe mindenki szerelmes. Akkor miről is beszélünk?


Ezek a tiniszerelmek múlandók, majd találsz magad mellé valót, ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni.

2015. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A fiúk nem az ilyen lányokra buknak sajnos:( kezdj valamit magaddal, amivel szebbnek láthat. Nyugodtan menj oda hozzá hülyéskedni az nem megjátszás.
2015. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MIlyen jó neked, hogy ilyen problémáid vannak...
2015. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom neked mi számít mulandónak, de már lassan 8 éve érzem ezt. Az elején én is vártam hogy majd elmúlik, de nem.

2. Igen, nem vagyok szép, de nem tudom hogyan láthatna szépnek. Nem akarok csak miatta teljesen átalakulni/megváltozni. Odamenni pedig sajnos nem merek, valószínüleg úgysem társalogna velem szívesen. Jelenleg padtársak vagyunk, gondoltam így majd barátkozhatunk, de csak rosszabb lett mert a többi lány is közel került hozzá.

3. Tudom hogy ez nem olyan hatalmas probléma, de hidd el 8 évig várnál és reménykednél valamiben amire semmi esélyed sincsen elég pocsék érzés.

2015. márc. 25. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Nem akartalak megbántani. Elhiszem neked, hogy 8 évig rossz várni. Fiatal vagy még tanuld meg, hogy lépni kell valamilyen irányba. Tudom, hogy nehéz, később is az lesz, de ha leragadsz akkor neked lőttek... Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ilyen a élet.
2015. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MacsoFavago ***** válasza:
43%
Ez általába úgy szokott lenni, hogy a csúnya lányoknak csúnya párja van. Ez fordítva is legtöbbször működik. Ugyan ez van az átlagos és a szép teremtésekkel is. Ha bele nézel a tükörbe és egy ronda ember köszön vissza ne nagyon várd, hogy jó palid lesz. Ez ilyen nem te tehetsz róla.
2015. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért nem szeretnél megváltozni csak miatta?


Látom, hogy nem érzed magad jól a bőrödben, és nem jellemzed magad szépen. Megerősitésre vágysz!


Én a helyedben változtatnék magamon, azért, hogy észrevegyen, de elsősorban magam miatt! :)


Ne hallgass a többiekre, nem igaz, hogy te csúnya vagy! Mindenkiből ki lehet hozni a legjobbat. Talán, majd ha nagyobb leszel, később észrevesz, és megakad rajtad a szeme. Én viszont akkor már nem jönnék össze vele, mivel ő egy elég felszines tipus, figyelembe sem veszi a kissé szolidabb, de értékesebb embereket, mint te!

2015. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!