Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A balogh vezetéknév nem roma...

A balogh vezetéknév nem roma vezetéknév?

Figyelt kérdés
mert akiket eddig ismertem ilyen névvel,többnyire azok voltak... kíváncsi vagyok.
2015. márc. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Van nem roma Balogh is, nekem több nem roma Balogh ismerősöm van. Vegyes a dolog.
2015. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha... szóval nem csak cigó név..
2015. márc. 25. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon nem. Öregapám (nem vér szerinti) is Balogh és egy vonyó sincs az öregben. Egyébként sokáig nem is tudtam, hogy rengeteg cigánynak is ez a vezetékneve...
2015. márc. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha... hát mert 2 féle vezetéknév van. a balogh és a balog. az utobbi gyakori cigóknál. beirtam fb-on mind két vez.nevet,és rányomtam a keresésre.... az utóbbinál lényegesen sokkal több volt a barna,mint a fehér.
2015. márc. 26. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
balogh én ugy tudom a bal kezes... legalábbis én az vagyok nagyapám mondogatta a testvére is balog volt h nélkül persze :)
2016. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyar-szlàv-nèmet nèv


Thüringia Altmann lovag nevèhez fűződik,balog patak . Szlovàk Ipoly- balog stb.

Google keresès. Sok èrtelmes dolgot meg lehet tudni onnan.

2022. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!