Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Londonban milyenek a négerek?

Londonban milyenek a négerek?

Figyelt kérdés
Félni kell tőlük? Merre élnek? Milyenek?
2015. márc. 27. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyanok mint bárhol máshol. Mért kéne félni tőlük?
2015. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csokibarnák
2015. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Londonban szerintem nem csak a négerektől kell félni. Egyébként tele van a város külföldiekkel, nem lehet őket elkerülni.


Milyenek? 10-ből 9 alkalommal erőszakosak. A maradék egy pedig tanult értelmiségi.

2015. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Embereket esznek.
2015. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt egy hivatalos statisztika a bebörtönzöttekről (USA-ban), kiindulási alapnak talán jó lehet:

[link]

2015. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Halványak és ázottak. :D
2015. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
miert kene felni toluk?-.- feketek milyenek lennenek.... es ugyanott elnek ahol a tobbi normalis ember!
2015. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kinek mi a tapasztalata?
2015. márc. 28. 23:23
 9/10 anonim ***** válasza:
más kultúra, más társadalmi normák szerint élnek, amik ritkán kompatibilisek a fehérekével. E mellett lazábban kezelik a törvényeket. Érdemesebb olyan környéket választani, ahol kevés a harmadik világbeli bevándorló.
2015. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon erőszakosak, vigyázni kell velük!

Én egy angliai városban élek, most már busszal megyek ide-oda, tehát így már nem tapasztaltam régóta zaklatást, de az első évben még gyalog jártam sokszor be a városközpontba meg vissza, és az alatt az egy év alatt kb. 10-12 alkalommal szólongattak négerek. És azon az igazi tolakodó módon, hogy a másik fél, a nő ijedjen meg tőlük. Mindezt fényes nappal, és csak fekák. Fehér férfiak soha egyetlen egy alkalommal sem szólítottak meg. Már azóta évek teltek el, hogy itt élek, és soha fehér férfi nem szólt be, nem akart megállítani az utcán.

2015. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!