Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Repülés fóbia? Van sokaknak...

Repülés fóbia? Van sokaknak ez a problémája?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy tettétek túl magatokat rajta vagy hogy lett jobb /elviselhetobb?
2015. márc. 30. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én imádnék repülni, csak nincs alkalmam rá. Eddig egyszer repültem sárkányrepülővel, hihetetlen jó volt. :D A nagy gépeknél meg alig érezni valamit.
2015. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én félek a repüléstől, mégis sokszor ültem már repülőn, mert még gyerek voltam, aztán meg volt mondva, hogy utazunk. :) Sőt, már zuhantam is repülővel, de nem értünk földet, a pilóta megoldotta. Mikor kicsit idősebb lettem, mondtam a szüleimnek, hogy menjenek nélkülem, és nem csak egy hisztis kisgyerek vagyok, hanem komolyan gondolom. Már évek óta nem repülök, olyan közös nyaralásokat csinálunk, ahová el lehet menni kocsival. Az elmúlt kb. 5-6 évben nem voltam repülőúton, akkor voltam utoljára, az Párizs volt. Nekem szerencsém is van, mert hál istennek a szüleimnek tellett rá, hogy én kb. 18 éves koromra voltam Európa sok nagyvárosában: Párizs, Róma, Dubrovnik, London, Dublin, Bécs, Németország (arra nem emlékszem). Viszont az utóbbi években, ha én is utaztam velük, akkor Horvátországba mentünk, vagy Észak-Olaszországba egyszer. A szüleim messzebbi helyekre nélkülem mennek, de én már 22 vagyok, szóval nem tudom, hány éves vagy, és ez mennyire megoldható, mert ennyi idősen az ember amúgy is inkább barátokkal/párjával nyaral főleg. Én az én félelmemet nagyon erős fóbiának nem nevezném, mert úgy érzem, hogy ha egyszer valami nagy okom lenne rá, mondjuk felvennének a Harvardra :), akkor azért felülnék egy repülőre. Valószínűleg minél tovább nem ülsz repülőre, annál rosszabb, de így nyugodt az életem. :)
2015. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A te eseted nem tűnik olyan rossznak. Én szabályosan izzadok, sírok, reszketek a gépen. Repültem már párszor, de már egyre egyre rosszabb lett, mostmar nem merem bevallalni. Egyszerűen már a reptéren is pánikrohamom van. 25 l
2015. márc. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!