Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki hozzam hasonlo...

Van olyan, aki hozzam hasonlo beallitottsagu?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan embereket keresek barátkozási vagy komolyabb célból, akik hasonló beállítottságúak, vagy képesek tolerálni a dolgaimat. Olvasgatva a fórumot tapasztaltam, hogy vannak értelmes emberek, szóval egy próbát megér.


Jelenleg egyetemista vagyok, közgazdaságtant tanulok az egyik budapesti felsőoktatási intézményben.

Érdeklődési köreim főleg a bölcsészet-, társadalom- és természettudományok.

Nagyjából címszavakban, amik érdekelnek ezeken belül: közgazdaságtan, szociológia, történelem, filozófia, matematika, pszichológia meg úgy a felét biztos kihagytam. A lényeg, hogy legyen elég elméleti, hogy lekössön, vagy lehessen elemezni, akár mindkettő. Szeretem a modern, kortársművészetet is (Pl. Pawel Kuczynski, slam poetry).


Szabadidőmben ugye evidens, hogy szeretek olvasni, aztán különböző előadásokra járni az érdeklődési körömnek megfelelően, színházba járni, sportolni meg ilyesmik. A minőségi időtöltést preferálom. Az ilyen dolgok, mint pl. divat, időjárás stb. nem érdekelnek, ahogy az anyagi javak sem (lakás, autó, pénz és társai).

A tudás nekem mindennél lényegesebb, így partnernek, barátnak is olyan embert tudok elképzelni, aki hasonlóan gondolkodik erről.


A személyiségemet ez az oldal eléggé jól leírja:

[link]


Nyilván így nem lehet beskatulyázni embereket, vannak olyan elemek, amik rám kevésbé jellemzőek, de jó kiindulási alap, egy átfogó képet lehet így kapni rólam.

Amit mások nem tudtak elviselni velem kapcsolatban, és szóvá tették:

-Ha a közeg nem olyan, amiben jól érzem magam, akkor nagyon befelé forduló vagyok, és szótlan.

-Szeretek vitatkozni (nem veszekedni). Borzasztóan racionális vagyok, és kifejezetten sértésnek veszik, ha kijavítom őket, vagy ha az egyik elképzelésükre vagy gondolatukra objektív kritikát fogalmazok meg.

-Egyesek számára túl spontán vagyok, hamar beleunok dolgokba, félreteszem őket egy időre.

-Néha kicsit túl sok vagyok. Azon kapom magam, hogy annyira lelkes vagyok a dolgaimmal kapcsolatban, hogy amit mondok, rajtam kívül senkit sem érdekel.


Zenék, amiket mostanában hallgatok:

https://www.youtube.com/playlist?list=FLxCAzI2-UVrYvQpHmV2C4Gw


Céljaim a jövőre nézve:

-A BA tanulmányaim után biztosítási és pénzügyi matematika MSc-re szeretnék jelentkezni, aztán PhD-zni. Elsősorban egy magasabb cél motivál, hogy valami olyasmit hozzak létre, ami előremozdítja az emberiséget, és érzek is magamban ennyi potenciált.

-Az érdeklődési köreimbe tartozó dolgokban egyre több tudást felhalmozni. Ez így nem túl konkrét, de próbálom magam mérni, és ezáltal objektív visszajelzést kapni a fejlődésemről.

-Belépni egy sportegyesületbe. Az egyetemi keretek között hobbi szinten tollaslabdázom, ezt akarom kicsit magasabb dimenzióba elmozdítani.


Várom mindenkinek a levelét, akinek felkeltettem az érdeklődését. Akár barátkozási, vagy kicsit komolyabb célból kortól, nemtől függetlenül. 19 éves biszexuális férfi vagyok.


2015. márc. 31. 05:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A zenei ízlésed kifogástalan. (ezt muszáj volt megjegyeznem)
2015. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem te vagy túl sok, a többi ember túl kevés hozzád képest. Értelmes embernek tartom magam, de az iskolázottságom alacsony. Ha esetleg az bánt, hogy nincs hozzád hasonló beállítottságú személy, akkor ez ne zavarjon téged. Egyedi vagy. Sokoldalú. Ennyi.
2015. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom ezt miért írtad, szerintem nem fogsz kapni rá értelmes válaszokat, csak időpazarlás volt. és ne itt keress barátokat, sosem fogsz értelmes embereket találni.
2015. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!