Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS. Egy hajléktalannak...

SOS. Egy hajléktalannak kinéző pasi már 20 perce a lépcsőházban üldögél a földszinten?

Figyelt kérdés

AZt mondja, vár valakit. Félek. A földszinten lakom, és ha betörő? VIII. kerület. SZóljak a rendőrségnek, Vagy menjek ki 10 perc múlva, hogy még ott van-e?


29N


2015. ápr. 10. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Üldögél akkor nem betörő. Hülye lesz megvárni hogy jöjjön lakó, rendőr stb.


Csak vár valakit, ha nincs dolgod, elmenni otthonról, akkor xard le.

2015. ápr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja meg van egy olyan andorid program amiben rendőrségi szirénákat lehet lejátszani.


Töltsd le és indítsd el. Van amelyikben a magyar rendőrautó szirénához hasonló van. Vidd az ajtódhoz közel és indítsd el. Ha betörő vagy a baltás gyilkos talán lelép.

2015. ápr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Láttad már valaha?
2015. ápr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azzal nem veszítesz semmit, ha hívod a rendőröket 10 perc múlva.
2015. ápr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ami már rég eltelt.

Na, mi van ?

2015. ápr. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt feldarabolták a ghe.cibe
2015. ápr. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdezőhöz betörtek...
2015. ápr. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ott vagyok, kimentem, állt a lépcsőházban, addig feküdt.


Utána megint kimentem, de mivel ez egy nagy ház, és látta hogy figyelem, tovább ment, az emeleten gyulladtak a fények.


Nem hinném, hogy veszélyes önmagában, de ki tudja, azért hajléktalan alakok ne a mi házunkba vessenek tanyát. Be van kamerázva, de csak a bejárat, és nem arra mozgott.

Remélem, többet nem látom.

Ha láttam volna a 3. ellenőrzésen is, akkor, hívtam volna a rendőrséget.

2015. ápr. 10. 03:41
 9/11 A kérdező kommentje:

"Üldögél akkor nem betörő"


Ja, nem láttad, vagy mata részeg volt, vagy kábszeres, vagy csak trükkös...., nem ült, hanem fetrengett, hogy pontosabb legyek.

2015. ápr. 10. 04:18
 10/11 A kérdező kommentje:

Na mindegy, most nyugi van, de eddig nem mertem elaludni, remélem, többször nem látom.


Ráadásul hazudott, mert amikor udvariasan megkérdeztem, "Uram, segíthetek valamiben?" akkor a haberját várta az első emeletről, de a 10 perc után is a lépcsőházban kolbászolt, és előtte, mikor mentem le a boltba, akkor, tehát min. félórát várta fekvő pozícióban a haverját. Nos, ezt nem hiszem, csak kamu szöveg volt. Pedig már hideg sincs, hogy azért húzódjon be.... :((((((

2015. ápr. 10. 04:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!