Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek bejonnek a sportos csajok?

Nektek bejonnek a sportos csajok?

Figyelt kérdés
Elsosorban fiukat kerdezek, de lanyok is elmondhatjak a velemenyuket :D tobb eve sportolok es ebben az evben elkezdtem aktivabban csinalni. Nyarra, vagy nyaron amelyik osszejon, szeretnek kockahasat. Nem ilyen nagyon testepitosre gondolok, csak ilyen picit, mert nagyon tetszik. Bocsanat fogalmazasbol otos nekem :D Es a lenyeg, hogy mindenki azt mondja, hogy inkabb tegyek le rola, mert a fiuk nem szeretik, meg nem szep ez egy lanynak, pedig szerintem rohadt jol nez ki. 15/L

2015. ápr. 13. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha neked ennyire tetszik, akkor csináld. Viszont felhívom a figyelmed, hogy a kockahashoz nagyon alacsony testzsírszázalék kell. Ha pedig nagyon alcsony a testzsírszázalék, akkor a melled a lehető legkisebb méretűre csökken, amit a fiúk többsége nem annyira szeret. Nagy dilemma. :-)
2015. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petizacc ***** válasza:
5%

Szerintem is visszataszító egy nőn. A férfiak jobb esetben nem férfias nőkre vágynak.

De, ha téged ez tesz boldoggá hajrá! :)

2015. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rohadt jól néz ki és én is lány vagyok, csak egy laza 10-essel idősebb :D

Én szeretem, ha látszik rajtam az izomzat, meg hogy szálkás vagyok. Nekem nagyon tetszik, az meg marhára nem érdekel, hogy férfiaknak bejön-e. A férjemnek tetszem így is, tetszettem kicsit "punnyadtan" is, a többi ember véleménye meg nem érdekel.

Persze én sem a bodybuilder szintre gondolok.


Szóval: az a lényeg, hogy TE jól érezd magad a bőrödben, hogy TE szépnek lásd MAGADAT. Az, hogy ez MÁSNAK tetszik-e, az mellékes. Aki szeret, az úgy szeret, ahogy vagy, akinek meg nem tetszel, az ne nézzed rád, ennyi.


(És az elsőnek: az, hogy egy kicsit átlátszódnak a kockák az nem reszelő szintet jelenti. Nekem is átlátszódnak, mégis van rendesen mellem.)

2015. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Most hogy meghallgattad a hozzá nem értőket akkor elmondom hogy nagyon bejövős egy sportos csaj.


Semmilyen dilemma nincsen, a cicid akkor lesz feszes és fog szépen kifejlődni ha az alatta lévő izmot dolgoztatod.


Csináld nyugodtan, pontosan hogy nagyon jól fogsz kinézni.

És ne felejtsd el a súlyzós guggolásokat a kerek popsiért.

2015. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NAGYON!

Amikor egy lánynak feszes hasa van, valamint a karja sem vagy egy pálcika, vagy egy farönk, az nagyon bejövős. A melleid olyanok lesznek mint ha push-up-ot hordanál, csak itt éppen valódiba.

Persze, hogy nem testépítő szint, én 15 éves testépítőket fiúba sem láttam, meg ahoz rengeteget kell edzeni.


Amúgy tényleg sokaknak nem jön be. Volt 3 haverom akik egyetértettek, a többiek furcsán néztek rám mikor felhoztam ezt a témát.


De mondjuk egy ilyen nagyon perfekt:

[link]

2015. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat ^^ hat en sem hiszem, hogy a mellem merete csokkenni fog, azert az erdekes lenne :D bomba csaj leszek, csak csinaljam vegig :D
2015. ápr. 13. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

5-ös meg vagyok elégedve azzal a képpel


https://www.youtube.com/watch?v=O2mMzh__KUQ

2015. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

igen.

bejönnek,mondhatni a sportos csajok az etalonok.

2015. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!