Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan aki...

Van itt közületek olyan aki volt már eszméletlen állapotban?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen érzés volt, emlékeztek belőle valamire?

2015. ápr. 18. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden fekete lett előttem, de nem éreztem semmit. Csak az futott át az agyamon, hogy miért lett sötét.
2015. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hirtelen sotetseg, majd par masodperc mulva nagyon gyenge ero magamban. Tobbszor is volt mar.
2015. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan esetre gondoltam amikor hosszabb idő kiesik.
2015. ápr. 18. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fél óráig voltam eszméletlen. Semmire nem emlékeztem ebből az időből.
2015. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi fájdalom érzés?
2015. ápr. 18. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer altattak el műtéthez, érdekes volt. Beadtak valami szert rátettek egy maszkot az orromra, vissza kellett számolnom, majd elsötétült minden és már csak arra ébredtem, hogy kész voltam. Semmi nem volt, se jó se rossz.
2015. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Strandon ájultam el, nem tudom, mennyi időre... Sötét lett, kb. 10 mp-ig még hallottam a hangokat. Utána kiesett. Arra ébredtem, hogy az úszómesterek öntenek le hideg vízzel. Az ájultan töltött időszakomból nem maradt meg semmi. :D
2015. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még kicsi koromban úsztam, úsztam, belehajtottam a fejem a vízbe és... semmi.Hirtelen sötét lett,egyik pillanatról a másikra,és kellemes érzésem volt, aztán olyan volt, mint a filmekben:kinyitottam a szemem, prüszköltem a parton(kihoztak a a vízből)nem emlékszem többre.
2015. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Műtétnél volt. Tényleg olyan, ahogy előttem leírták. Gyakorlatilag elalszol és amikor felébredsz, akkor már túl vagy rajta és a kórteremben fekszel. Mondjuk nálam az volt, hogy egy darabig homályosan láttam.


A másik, hogy egyszer elájultam tesiórán :D Lehet, hogy ez tök égő, nem tudom, hogy történhetett... Az igaz, hogy aznap nem ettem semmit, a tesitanár meg kihajtotta a belünket. Egész órán futni kellett és ugrálni, futni és megint ugrálni, megállás nélkül. Nekem leesett a vércukrom és összeestem. Nem tudom leírni azt az érzést, de nagyon rossz. Valami fefájáshoz hasonló érzés, de mégsem az (sokkal rosszabb), illetve küzdeni akarsz, de az érzékszerveid és a tested cserben hagynak. Igazából nem vesztettem el az eszméletemet, csak nem tudtam mozogni, egyszerűen nem működött a testem, lezsibbadtam. A képek pedig mintha lelassultak volna, és távolról hallottam, hogy szólongatnak, fel is fogtam meg nem is. Azt tudom, hogy a tanár ütögetni kezdte az arcomat, aztán valami huzatos helyre vittek és cukrot tömtek belém. Kis idő múlva jobban lettem, sőt, teljesen elmúlt a rosszullét.

2015. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!