Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elvesztettem egy...

Mit tegyek? Elvesztettem egy szamomra nagyon fontos szemelyt. Hogy tegyem tul magam ezen?

Figyelt kérdés
Minden nap beszeltunk, biztam benne ugy, mint soha senki masban, hittem benne, eletembe nem voltam senkivel olyan oszinte, mint vele, mindent elmondtam Neki, mindent tud Rolam. A legfontosabb szemely volt az eletemben es ugy erzem nincs tovabb. Annyira faj. Folyamatosan sirok, gyomoridegem van, nem birok enni, se aludni. Faj levegot venni. Mindenrol o jut az eszembe, a gyonyoru napsutesrol is, a legszebb dolgoktol is csak sirni tudok. Semmiben nem talalom meg az oromet. Szornyu minden reggel ugy ebredni, hogy "nincs". Nem halt meg nem ugy veszitettem el, meg van eselye, hogy visszakapom, de most egy darabig biztos nem.
2015. ápr. 23. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerezd vissza. Miért mondanál le arról, akire szükséged van?
2015. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elôször is nyugi. :) Hány éves vagy? Hogyhogy elveszítetted? Mi okból nem ír? Hol beszélgettetek Minden nap? Kellene néhány részlet még :)
2015. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!