Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem pofoznátok fel Berki...

Ti nem pofoznátok fel Berki Krisztiánt minden egyes alkalommal amikor megszólal? L/18

Figyelt kérdés
Vagy csak amikor néz vagy levegőt vesz...

2015. ápr. 24. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd provokálni magad az ilyen emberektől mert az a céljuk a viselkedésükkel hogy idegesítsék a lányokat.így hívják fel magukra a figyelmet így kényszerítik ki hogy foglalkozzanak velük mert másképp keresztül néznek/néztek rajtuk. Fogad könnyed mosollyal az ilyen szituációkat és lépj túl rajtuk érzelmek nélkül!
2015. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nézek ilyen pszichopata képző műsorokat, ezzel nem gazdagítom sem a csatornát, sem a benne ugráló embereket
2015. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem biztos nem néznének rajta keresztül, mert állítólag sok pénze van (bár nem tudok róla sokat és az is több, mint amit szeretnék) és ez igenis vonzza a nőknek egy felszínes, anyagias rétegét. Viszont az nem tetszik, hogy azt gondolja ő itt az Atyaúristen, aki mindenkinél okosabb, szebb. Nagy dominanciaharcos, pedig a kutya sem akar harcba szállni vele, azt hiszi milyen jó emberismerő, mikor mindenkit szinte a külseje alapján ítél meg és kritikán aluli ahogy a nőkkel bánik. Most hogy ezt így leírtam rájöttem, hogy tulajdonképpen sajnálom is őt.

2-es, jól teszed, tulajdonképpen az időtöltésnek van hasznosabb formája is!:)

2015. ápr. 24. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a pasi iszonyat nagy nyomorek!

Pfuu de ruhellem.

2015. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De, csak ne lenne ekkora termete.
2015. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bár azt javasoltam érzelemmentesen lépj át az ilyeneken de a sajnálat belefér. És kb akkora csapás egy kannak mint az ha keresztül néz rajta egy lány. És sokkal fájdalmasabb mint egy igazi pofon amit egy szép női kéztől kaphat egy férfi.
2015. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És még annyit, kifejezetten jó emberismerő vagy annak ellenére hogy a 18. évedben jársz és nagyon jó következtetéseket vonsz le különböző viselkedési formulákból. Jó pszichológus lenne belőled!
2015. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetesen a pofont nem szó szerint értettem, csak azt akartam kifejezni, hogy számomra irritáló és taszító személyiség. Köszönöm szépen. Vicces, pont pszichológus szeretnék lenni! :)
2015. ápr. 25. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd hogy bármilyen esetleges nehézség más pályára kényszerítsen! Az hogy néhány sorodból arra következtettem remek pszichológiai érzékkel rendelkezel, az nem az én érdemem hanem te tudhatsz magadnak olyan kiemelkedő tehetséget, ráadásul veleszületett tehetséget, ami ezt a képességedet nyílvánvalóvá teszi. Bejutni ugyan nagyon nehéz a szakra, de neked azt hiszem átléphető akadály a szükséges pontszám elérése. Ha esetlegesen mégsem sikerülne elsőre, próbáld újra mindenképpen!
2015. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden jóérzésű ember betiltaná, hogy műsoron legyen, és sajnos ha akarjuk, ha nem, belebotlunk, mert annyira nyomják a médiában...egyébként egy rusnya kövér öregember.
2015. máj. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!