Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen világot éllünk?

Milyen világot éllünk?

Figyelt kérdés
Ma oda jön hozzánk egy állítólag 13(??!!) éves gyerek, de 8nak nézett ki. Megkérdezi,hogy van-e cigink.. Én annyira lesokkoltam 13 évesen még mesét néztem és ha kint voltam akkor se mertem olyan helyre menni ahol cigiztek mert féltem,hogy a szüleim azt hiszik,hogy cigizek..

2015. ápr. 26. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, de én 17 éve voltam 13 éves és már kb. arra a korra mindeki kipróbálta a cigit, akkor még nem volt ez a 18 éven alul nem adnak cigit... cigiztem jópár évig, de abbahagytam, úgy ahogy a legtöbb ismerősöm, mikor családja lett vagy megkomolyodott. régebben, a mostani 50-60 évesek meg már sokkal korábban nekiálltak cigizni, akkor aztán tényleg nem voltak ilyen törvények és nem vették szigorúan, mikor már 14 évesen elvégezték a sulit és mentek dolgozni, olyan helyekre, ahol munkaidőben ittak, cigiztek, stb. ma már a legtöbb gyárban van próbaszerű szondázás, meg a külön dohányzásra kijelölt helyen lehet csak cigizni és 14 évesen dolgozni se lehet...
2015. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!