Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van adakozó oldal?

Van adakozó oldal?

Figyelt kérdés
Van olyan oldal, ahová rászorulók feltehetik a számlaszámukat és akik megtehetik azok adakozhatnak nekik?

2015. ápr. 28. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kickstarter
2015. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs, és röhejes is lenne az egész elképzelés. Mennyire lehetnek azok rászorulva akiknél számítógép és internet van?
2015. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is rá vagyok szorulva és mégis van gépem meg netem (mert kell a sulihoz) pedig 17 éves létemre egy ágyban alszom anyummal mert egy szobában nyomorgunk ketten.
2015. ápr. 28. 18:57
 4/4 3005 ***** válasza:

Szia, ilyesmi nem hiszem, hogy van, az emberek inkább alapítványoknak adományoznak.

Próbálj keresni a neten olyan alapítványt aki tud nektek segíteni, élelmiszer, ruha akár még közüzemi számla rendezésében is tudnak segíteni.

Ismerek valakit, akinek 800ezer forint közüzemi tartozást vállalt át egy alapítvány, persze ne rögtön ilyesmire gondolj.

Sok sikert

2015. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!