Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz h emberrablók...

Szerintetek igaz h emberrablók vannak a falunkba?

Figyelt kérdés
En ma hallottam a suliba meg lattam is a neten hogy Boldogon (Heves megye) szervrablok vannak. Egy fekete rendszám nélküli nagy kocsival járkálnak es lányokat követnek, majd leszolitanak es utana elrabolják őket es elviszik kulfodre. Én nagyon felek most akkor igaz vagy nem?

#gyerek #lány #rendszer #szerv #kocsi #nagy kocsi #emberrablo
2015. ápr. 29. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A falatokba biztos nincsenek, a betonba még ők sem bírnák berágni magukat.
2015. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy rendőrségi oldal szóval itt az igazság.

2015. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tehát nem igaz. Viszont igaz, hogy nem szabad szóba állnotok egy kocsiból kiszóló / kérdező emberekkel Kérdezzenek felnőtteket.
2015. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat csak meg akkor is felek egy kicsit hogyha pl jovok haza a sulibol de persze h nem alok szoba idegenekkel
2015. ápr. 29. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek a hülyeségek hosszú évek óta keringenek a neten mindig másik várossal vagy faluval, egyértelműen kamu.
2015. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen csak most az egyik barátom látta azt a kocsit ami a neten van
2015. ápr. 29. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam már olyan kocsit, hajnalban egyedül voltam az utcán és semmi bajom, még csak nem is lassítottak...
2015. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan oldalt találsz amit megosztás nélkül nem lehet megnézni, arról tudd, hogy MINDEN alkalommal hülyeséget ír.
2017. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!