Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai fiatalok miért olyan...

Gali2 kérdése:

A mai fiatalok miért olyan lusták? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
úgy értem csak ülnek a számítógépnél és rohadnak már bocsánat a kifejezésért vagy nem csinálnak semmit bár ez lehet nevelés kérdése:)
2015. máj. 2. 02:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak lustaságon múlik ez.
2015. máj. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
76%

Ez csupan neveles kerdese. Legfokeppen a szulok rontjak el oket es a tarsadalmi norma ami egy karrier hajhasz eletmodra buzditja az embereket. A penz a legfontosabb mert a penz hatalom. Ki ne akarna hatalmat? Hatalmat hogy megtegyen akarmit, hogy megadja a szeretteinek amire vagynak? Megis teszik a szulok megvesznek mindent amit a gyerek akar es a technikai fejlodes korszakaban mi mas volna mint a legujjabb mobil? Csak kozben elfelejtkeznek a legfontosabbrol. Az egyutt toltott ido jelentosegerol, arrol hogy a szulo milyen kulcs szerepet jatszik a gyerek fejlodeseben. Ha nem tiltanak meg nekik semmit vagy epp megteszik csak a gyerek tojik ra mivel soha nincsenek otthon a szulei es gyakorlatilag maga ura, senki nem gatolja meg abban higy media szennyet nezzen amiben az a normalis hogy a ferfiak es a nok muk. Hogy a ferfiak csak a szexet akarjak a nok meg egytol egyig k""""ak.

Szerintem igenis neveles kerdese, nem mondom hogy en nem nyomkodom a telefonom vagy hasonlok de en meg kaptam pofont anyamtol ha visszaszajaltam. Most 18 evesen se nagyon szologatok nekik vissza sott ha nem a tovabb tanulasrol van szo nem is vitatkozunk mert megadom a kello tuszteletet. Melyik kamasz teszi ezt meg manapsag?

18/L

2015. máj. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Az hogy vitába szállsz valakivel és hogy megadod a tiszteletet messze nem zárják ki egymást. Ez csak egy dolog amiben sántít az írásod.

Mellesleg messze egy távoli galaxisban biztos ott a kérdés amire válasz az írásod, de ez nem az.


(Jó igaz, az enyém sem :D)

2015. máj. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Változik a világ.
2015. máj. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Hallgasd meg antal egyik szamat....
2015. máj. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

elég sokaknak a számítógép az egyetlen menekülés, mert egyébként az életük elég vacak...


a legtöbb gyerek azért számítógépezik, mert nincs jobb dolga

tanulni kéne ja... csak 12 év szüntelen értelmetlen tanulás annyira nem vonzó, egyszerűen nincs motiváció


ez ilyen first world problemnek hangzik, de a probléma valós, ha lenne alternatívájuk biztos csinálnának valami hasznosat, csak a közoktatás semmi olyat nem kínál amivel amúgy érdemes lenne foglalkozni


20 évesen még sose voltunk nyaralni se, a szüleim csak utálni tudták egymást, összeillenewk a komprumisszumképtelenségük példa nélküli, szó sem lehetett semmilyen költséges hobbiról, mert "nincs pénz"... jó hogy ráfügg a gyerek az internetre, mit csináljon?!

2015. máj. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:

igazából én ha csak szétnézek magam körül; akkor is ezt látom. Társaságban is mki a telefonját nyomkodja és egymással alig beszélnek.

Múltkor egy ilyen tinitársaság mellett volt szerencsém várakozni, 5-en voltak, méla kussban, mki a telefonját b*zizta. Nem viccele, mert lemértem ez így ment 17 percig majd az egyikük megtörte ezt. Én balga reménykedtem, h beszélgetni fognak végre, de nem. Megmutatta a mellette állónak h Tibi mit posztolt válaszul vmire, kicsit nevetgéltek, hozzáfűztek pár gondolatot, (bár ne tették volna, a legszebb szó a g*ci volt), majd folytatódott minden tovább. És ez sajnos nem ritka.

2015. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
45%
kritizál a kérdező május egy utáni hajnal ma 02:40-kor... Vagy csak szerintem ironikus???
2015. máj. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem mikor sokan azt mondják hogy így a mai fiatalok,úgy a mai fiatalok.....

De a régi idők fiataljai között is voltak ilyen emberek.Ez nem lustaság,csak fejlődik a világ és gyorsabb minden.Ha valamit lehet könnyebben és egyszerübben csinálni,akkor miért ne használnák ki.Változik a világ és az ember alkalmazkodik hozzá.

Félre értés ne essék,nem védek senkit.Én társaságban soha sem telefonozok.És igen,valaki ebbe a világba menekül,de még mindig jobb mintha alkesz lenne,vagy vonat elé ugrana.Nem tudom kedves Kérdező,te ismered az összes fiatalt?Szerintem nem,így ne is általánosíts.

21/F

2015. máj. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
öregek között is sok ilyen van. Elkényelmesedett a világ, el lehet tölteni az időt ülve is, úgy, hogy nem unalmas annyira. Régen nem tudtak semmi olyat csinálni ami ülve is érdekes lett volna.
2015. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!