Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miért hódítanátok meg a...

Ti miért hódítanátok meg a földet, ha földönkívüliek lennétek?

Figyelt kérdés
Mi az, amiért meghódítanátok a földet, ha földönkívüliek lennétek (rossz következményei lesznek ennek a bizonyos dolognak)? Lehet az tárgy, emberi tulajdonság (pl. szeretet)vagy személy is. Vagy miért hódítanátok meg akár egy bármilyen másik univerzumot, ami kihat a földre is rossz hatással?

2015. máj. 2. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
csak is a nagy dudás nők miatt, no meg a kokain.
2015. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Hogy újraépítsem. Az embereket kiírtanám és új városokat építenék, új törvényeket hoznék, és új tanítást, hogy az emberek jót tanuljanak :)
2015. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

# 2

Ez elég ellentmondásos. Mégis milyen embereket tanítanál, amikor azzal kezded, hogy kiirtod az embereket?:D

2015. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Befoglalnék egy akkora területet, mint mondjuk India. Ott mindenkiből kertészt csinálnék, ők pedig gandzsát és alkalmakra varázsgombát termesztenének. Kommunákban élnének, minden fegyvert megsemmisítenék és bemutatnám ezt az embereknek, hogy mennyivel jobb is lehetne a világ. :D na persze csak vicc... Kibányásznék minden ásványt, az embereket rabszolgasorba hajtanám és Texasban lenne a gandzsa. 21/f
2015. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó :'D utólag észrevettem hogy furán írtam ...szóval magamat meg pár embert meghagynék akikkel újranépesítem a földet :D
2015. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
A kakaó babokért.
2015. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha földönkívüli lennék akkor valószínűleg az élettér miatt, vagy mert itt a Földön van valami amire az én földönkívüli lényemnek mindenképp szüksége van :D

Ha mint ember, akkor azért, hogy igazságot szolgáltassak bizonyos népcsoportok és bizonyos személyekkel szemben.

2015. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 3005 ***** válasza:
Én BSG-sen képzelem el, jönnénk mi a cylonok, kiirtanánk az embereket és elfoglalnánk a bolygót.
2015. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A földet? Nem hódítanám meg. Azért nem, mert ha olyan technológiám van, amivel el tudok jutni erre a bolygóra, akkor tudok más, nyersanyagban gazdagabb bolygókat is találni. A technológiájuk az enyémhez képest elavult, értéktelen lenne, szóval ebből a szempontból sem hódítanám meg.
2015. máj. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A gyümölcsfák termései miatt, mert a K-pax-en nincsenek gyümölcsök.
2015. máj. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!