Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert aki...

Ismertek olyan embert aki hülyén lustán kezdte majd később okossá sikeressé vált?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak álom?

2015. máj. 3. 12:46
 1/6 anonim válasza:
Nem valószínű, hogy ez megtörténik.
2015. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, igen. Ismertek közt sokan megkapták "na, fiam, belőled nem lesz soha semmi" Einstein, Thomas Mann, Hegel. Szentágothai János professzorral volt egyszer egy riport, így kezdett: "egy rendkívül gügye, bamba gyerek voltam, aki nem tudott megtanulni sokáig írni-olvasni"

:D:D:D

2015. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emberen múlik és az akaraterején.
2015. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én gimiben nagyon lusta voltam, aztán az OKJn és az egyetemen teljesen más közeg vett körül. Suli mellett dolgoztam, nem volt egy szabad napom sem és a jegyeim is jobbak lettek egyetemen, ösztöndíjas voltam. Eléggé le voltam strapálva, de élveztem a pörgést.

Nem lettem Einstein, de engem nagyon nem motiváltak a tanáraim gimiben, leírták az osztályt is és engem is. De te ne írd le saját magad!

2015. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed ezt? Valószínűleg vannak a világon ilyenek, de ez semmiben nem fogja meghatározni a te sorsodat. Ha álmokban élsz, az sz*r lehet, mert sztem ez olyan kérdés, mintha nem mernéd szemügyre venni a saját életed, de másokhoz hasonlítgatod magad, ami szerintem hülyeség.

(na jó, az nem kizárt, hogy valami szerencse érhet talán, ha lottózni kezdessz, vagy mittom, viszont abban holtbiztos vagyok, hogy ha valaha sikerre motivált leszel, azt ÉSZREVESZED az életedben, és nem az álmaidból.)

2015. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek pár ilyet. Általában az történik, hogy felnőttként rátalálnak az érdeklődési körükre, és egyszeriben önmagukra is rátalálnak.
2015. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!