Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leghülyébb vicc...

Mi volt a leghülyébb vicc amivel megvicceltek valaha?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Este 9-kor elbújtam a felakasztott kabátok között és vártam, hogy valamelyik testvérem jöjjön. És ha megjöttek, akkor rájuk ordítottam és megijedtek. Ezt többször is megcsináltam, mondták, hogy kinyirnak. Meg az udvarunkon is elbújtam bokorban este és vártam, hogy jöjjenek és rájuk ordítottam.
2015. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ültem az iskolapadban és a mögöttem ülő teleköpködte a hátamat.
2015. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon hülye vicc az volt, amikor még általános suli alsó tagozatban kihúzta vki alólam a széket, mikor felelés után le akartam ülni. Ennek bedőltem. Aminek nem, hát vmikor 6-7. környékén a másik osztály lányai hoztak nekem egy valentin napi szerelmes levelet, hogy egy fiú küldi nekem... hát, nem kicsit volt egyértelmű, hogy kamu, mert tök lányos írással volt írva meg lila tollal :D. Csak azt nem értem, ebben mi volt nekik a poén. Ja meg az egyik srác akarta pár éve beadni nekem, hogy uabban az utcában lakik, mint én, és direkt beadta a közeli számtech bolt címét, és tényleg azt hitte, be fogom venni...


Amit egyébként bevettem, de sztem vicces volt... osztálytársam mesélte, hogy a kerületi tévén bemondták, hogy zöldövezeti helyet készítenek a lakótelepünkből, és befüvesítik... sztem ez aranyos volt, nem hülye.

2015. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Április elsejére kitaláltam (na jó, a netről vettem az ötletet), hogy a barátom egerének az alját leragasztom, hogy ne működjön az optikai érzékelő rajta. Tök vicces volt, röhögtünk mindketten, aztán este bosszút állt: másfél literes üvegből ittam, és megnyomta az üveget, hogy magamra öntsem a vizet. Szerintem ez nagyon hülye vicc volt, és nem túl kreatív :D
2015. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez mert megviccelni tréfával lehet. Félrevezető mert az ige nem a főnévből képzett, amúgy hasonló cselekvés. ;-) Sorry!


Érdekes a közhelyesekre emlékszem. A váratlanul valaki, akire nem számítasz, hogy ott van megragad. Vagy elveszi valamidet, egy ugyan ilyen váratlanul felbukkanó személy, amikor nem nézel oda, és elbújik utána egy időre.


Meg az italokba keverhető élelmiszereket tesznek.

Például só a teába, volt. Aztán róka volt a barlangban, pfffújjj.


Pedig voltak durvák és kreatívak is, de csak arra emlékszem kik voltak a jelmező elkövetők.

2015. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 2 És hol a vicces része.


Alólam is kihúzták párszor a széket amikor leültem, különböző iskolákban, amikor még nem tartottak tőlem, csak nem csak az öklöm volt kemény, cselgáncsoztam is a már az első költőzés után (éppen véletlenül és így egyszer ütöttem csak meg így csuklom szék nélküli leülés helyet). - csak általános alatt négyszer költőztünk, mert társasházból, kertvárosba, de az meg macerás, plusz a szüleim szétköltőztek. Ja ez az egyik leghülyébb vicc a sok költözés, és pont a szüleimtől.

2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
leghülyébb vicc és tréfa*
2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
félig kinőtt diszlexiám az sorstól
2015. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez most úgy fog hangozni, mintha az egész életemet a facebook-on tölteném, de amúgy nem, csak ez nagyon durva volt :D

Szóval volt régebben egy ilyen hülye vicc, hogy egy ember facebook-ra kiírta, hogy "Őt imádom/utálom:" és odatett egy linket, de igazából az a link volt, ami akkor van beírva, amikor a saját profilodon vagy és arra akárki rákattint, a saját profilját hozza be. És a lényeg, hogy egy osztálytársam, akivel így nem nagyon beszélgettünk, csak úgy elvoltunk egymás mellett, kirakta ezt azzal a szöveggel, hogy utálja a linkelt embert, én meg gondoltam megnézem, kit utál annyira, erre láttam, hogy az én profilomat hozta be és így nem értettem, mi baja van és rá is írtam chaten, hogy mit csináltam, mi baja van velem, meg ilyesmi...Mire rájöttem a kommentekból, hogy mindenkinek a saját profilját hozta be...Ez elég ciki volt >.<"

2015. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!