Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apukám emlékére szeretnék egy...

Apukám emlékére szeretnék egy tetoválást csináltatni milyen mintát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan azt kérdezik hogy mi értelme tetoválást csináltatni de nekem igenis kell, apukámnak is volt és azt mondják rám hogy nagyon hasonlítok rá és ezért is szeretnék valami szép mintát csináltatni, jelenleg a galamb kitárt szárnyakkal egy szív veszi körül és egy rózsa van a szájában ezen a mintán gondolkozok de nőies mintát nem akarok mert férfi vagyok, és ugyebár a tetoválás egy életre szól. várom az ötleteket
2015. máj. 6. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát férfiként ne szivecskés virágosat. Hanem találj ki valami egyedit és férfiasabbat. Ezt neked kell tudni, mivel a te apádról van szó, akit te ismersz.
2015. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én senkinek az emlékére nem csináltatnék tetoválást.

Ez a hülyeség is mint sok más amerikából indult.


Galamb szivekkel meg rózsával ha meglátnálak azt hinném hogy bu..zi vagy.


Ha már mindenáron akarsz csináltatni olyasmit csináltass amiről apád jut eszedbe, ami hozzá állt közel és neked is tetszik.

2015. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha idegeneket kérdezel meg arról, hogy édesapád emlékére milyen tetoválást csinálj, szerintem ne csináltass.
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy róka, amint a szájába egy letépett oroszlánfejet tart.

Egy mérges/meglepett galamb a nappal a háttérben.

Egész karodat fehér zebracsíkosra tetováltatod.

Sárkány, ami olyan mint ha a válladon mászna.

2015. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy feléd haladó, nyitott tenyér.
2015. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!