Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen?

Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
15/f. Most vagyok 9.-es. Visszahúzódó vagyok. Nem érzem annyira jól magam társaságban és nagyon rossz, hogy nincs egy barátom se, ez az egyik probléma. A másik, hogy minden velem egykorúnak a cigi, a pia meg ezek a cuccok a fontosak. Volt osztálytársam akivel jóban voltunk, sok mindent csináltunk. Nem akartam, hogy barátok legyünk, mert nekem ő már nem szimpi. Büszkén mondja, hogy jajj de jó volt részegnek lenni. Általában kritizál, gazdag, közbe mondogatja, hogy neki az a cucc nem jó és megveszi belőle a 20.-at. Megváltozott. Oké, hogy az ember változik, de akkor is. Ugy érzem magam, hogy én teljesen más vagyok mint a többiek. 100 gondolat van a fejemben, egyszerre akarok megoldást találni Mindenre. Ezekre meg más egyéb dolgokra is. De vam egyáltalán olyan velem egykorú, aki máshogy lát mindent?

2015. máj. 9. 20:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Itt helyből kiírnék 200 kérdést.


Alapból, hogyan kéne barátkozzak, amikor én más vagyok mint a többiek. Kell egy barát, aki támogat, segít, ha baj van, megért, ha van valami probléma akkor ott van és ugyan ez kölcsönösen.

2015. máj. 9. 20:34
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék ismerkedni, amikor én ilyen szerencsétlen vagyok
2015. máj. 9. 20:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Sírni tudnék... Vagy egyáltalán, ha nincs barátom, hogy adjam ki a fájdalmamat, ha nem tudom kiírni magamból versbe, vagy dalba... Kezdjek el írni random, hogy mi bánt?
2015. máj. 9. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hidd el, nem te vagy az egyetlen tinédzser, akinek nem az általad leírt képződmények jelentik a boldogságot. (Élő példaként jelentkezem.) Ha a suliban hülyék között vagy, akkor érdemes keresni egy hobbit, aminek kapcsán új arcokat ismerhetsz meg. Ha pedig a helyzet nagyon elkeseredett, még akár nekem is írhatsz. :D Szívesen meghallgatlak.

14/L.

2015. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez amit itt leírnak az igaz lehet, mert akkor én már szerintem a második szakaszban vagyok...


Itthon se szoktam sokmindent csinálni. Néha rajzolok, de még nagyon amatőr vagyok benne. Már asse tudom van e hobbim egyáltalán... Igazából úgy érzem, hogy kezdek átmenni a harmadik szakaszba. De nem akarok emiatt öngyilkos lenni. Ha ez igy megy nem lesz egy barátom se, akkor nem tudom... Annál a pontnál megáll az életem...

2015. máj. 9. 21:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Pl szeretnék animációs filmkészítést tanulni, csak, ha lenne egy ilyen tanfolyam, vagy valami, azt se tudjuk finanszírozni.
2015. máj. 9. 21:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak tenni kéne a dolgokért.

Senki sem születik tökéletesnek, nehogy már az hátráltasson, hogy kezdő vagy rajzolásban. Ha szereted csinálni, pont az az élvezetes benne, hogy szépen lassan látod a fejlődést. :) Én úgy két éve kezdtem sportolni, eleinte ritka rossz voltam benne. Most se vagyok egy géniusz, de egyértelműen haladok, és ez roppant jó érzés tud lenni.

Oké, az animációs filmek készítése talán egy kissé nagy falat. Nem mozgok otthonosan a témában, de nyári munkával erre is össze lehet szedni valamennyi pénzt. Ha akarod, összejön.

2015. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tennék én. De ez akkora igazságtalanság, hogy mért kell ilyennek lennie jónéhány embernek. És most gondolkoztam el, hogy akkor mi lesz ezután... Lesz valaki, vagy öngyilkos leszek, vagy ilyen maradok örökre :(
2015. máj. 9. 22:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Baromi rossz, hogy minden pénzért van. Itthon poshadok nem értek semmihez. De ez igy nem jó :( Most mit fogok csinálni? Ahj :(( Annyira idegesítő ez az egész helyzet
2015. máj. 9. 22:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj. Lehet, hogy egyszeren nem tudsz rendesen beilleszkednirossz a társaság körülötted. Én is éreztem így, ezért mentem el hatosztályosba, és is most vagyok 9-es. egyszeren csak add önmagad, és majd elkezdenek veled barátkozni. És ilyen idősen nem is kell ismerkedni, szerintem tanulj, és ha majd nagy dolgokat érsz el, akkor majd figyelhetnek. (és amúgy is az a legnépszerűbb, aki adja a puskákat és akiről lehet másolmni a házit)

15/L

2015. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!