Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó reggelt! Ki mit tervez mára?

Jó reggelt! Ki mit tervez mára?

Figyelt kérdés

Nekem most érettségi szünetem van, írásbeli és szóbeli között majdnem 1 hónap, szeretném hasznosan eltölteni ezt az időt.

Én szerintem ma takarítani fogok, mert eddig nem volt rá időm, később pedig megtanulok 1-2 tételt, és este sétálokvegyet a kutyáimmal, majd olvasok egy könyvet. Már régóta nem volt időm ilyen programokra. :D


2015. máj. 14. 10:44
 1/4 manó1235 ***** válasza:
nem sok mindent sajna délutánra megyek dolgozni 2-10ig :D de az alap dolgokat elláttam, össze pakoltam csináltam kaját magamnak most meg lekötöm magam amíg lehet :) 21/L
2015. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért ne kényelmesedj bele a nagy szünetbe. Én ebbe a hibába estem, és a vizsgák előtt 1 héttel kellett mindent megtanulnom, de akkor meg beteg voltam, szóval..

amugy takarítok, gyerekre vigyázok, és amire megkértek szívességeket, azokat most mind megcsinálom. :) én is ráérek!

2015. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 schocko ***** válasza:
Apák napja van...meg kell ünnepelni...szóval kis kirándulás, kertészkedés, esetleg uszoda...
2015. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Játszok ps3-el, ps4-el, nézek valami filmet, olvasok, tornázok hátha megy le egy kis hájam... ja és be kell festenem a hajam. Kb ennyi mára. Hasznosabb dolgokat kéne csinálnom, de nagyon lusta vagyok.
2015. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!