Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha érzem, hogy van önbizalma...

Néha érzem, hogy van önbizalmam, határozott vagyok, tudok jókat mondani, máskor viszont ennek az ellentéte, mitől van?

Figyelt kérdés
Van, hogy tényleg lényegre törőt tudok mondani, bölcsnek is neveztek már, az emberek megköszönik, hogy segitek nekik pedig én ezt észre sem veszem. Csak önmagam vagyok. És érzem magamban, hogy erős vagyok, van önbizalmam, érzem, hogy helyesen cselekszem. Máskor viszont, épp, hogy meg sem akarok szólalni mert érzem, hogy semmi értelmeset nem fogok tudni mondani, a fejem zavaros, kevésnek érzem magam, bezárkózom önmagamba. Aztán egy idő után megint minden rendben lesz. Ez miért van, talán mert egyébként is introvertált vagyok? Ilyenkor, amikor bezárkózom feltöltődöm. Kellemetlen tud lenni, mivel nem mindig a megfelelő időben jön a bezárkózás.
2015. máj. 15. 21:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Egy kicsit kusza a megfogalmazás, remélem kivehető a lényeg. Ma is igy éreztem magam, hogy megint befordulós napom van.
2015. máj. 15. 21:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon agyafúrt mechanizmus, lehet meg se fogod érteni.

A szervezet és az agy oxigénellátottsága miatt van ez a hangulatváltozás. Ez abból ered, hogy a tüdőn keresztül picivel kevesebb oxigén jut a szervezetbe és ezért a szervezet próbálja kompenzálni. Hol kevesebb, hol több oxigént juttat az agyba. Ez okozza a lüktető változásokat.

2015. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!