Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szerintetek Big Show...

Ti szerintetek Big Show (pankrátor) mitől nőhetett ilyen nagyra? (211 cm)

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Növekedési hormon zavar.


Esetleg növekedési hormon injekció kúra.

Testépítők is csinálják.


Van egy ismerősöm ilyen hormonzavarral, most 25 évesen 217 cm.

2015. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem semmi.
2015. máj. 18. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, ha a magasság genetikailag megszabott, akkor a növekedési hormonzavar vagy kúra miatt hogyan lépi túl valaki ezeket a határokat?


Pl. Ha egy pigmeus, akinek a genetikailag megszabott magassága kb 150 cm, lehet belőle big show egy hormonzavartól?

2015. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki eleve kis termetű az nyilván nem fog 2 méter fölé nőni.


Mondjuk ha vesszük a 150 centis emberkédet egy növekedési hormon kúra alatt nem sokat nőne, főleg ha már kifejlett emberkéről van szó.


Az én ismerősömnek kezdetektől fennáll a növekedési hormon túltermelés tehát már általános iskolában is magasabb volt néhány tanárnál.


Nagyon magasra csak az nőhet aki már eleve magasnak is született és/vagy gyerekkorától fennáll a hormon túltermelése.

2015. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Értelek, szóval egy hormonzavaros gyerek pigmeus is max 10-20 centivel nőne nagyobbra. Az ismerősöd alapjáraton is 2 m felettire nőtt volna, de a hormonzavar rárakott egy kis extra kakaót.


A történelemben volt egy speciális eset:


Adam Rainer született törpe volt. 18 évesen 122 centinek mérték. Egy hormonzavar következtében 32 éves korára 218 centisre nőtt, 51 éves korára, amikor is meghalt, elérte a 234 centis magasságot. Ez az ember egy fejjel kisebb volt egy pigmeusnál és egy fejjel nagyobbra nőtt Nig Show-nál, hihetetlen, de igaz!

2015. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem tényleg igaz.


Sosem gondoltam volna hogy ilyen lehetséges.


Az én ismerősöm az anyukájától örökölte aki szintén magas de nem kivételesen magas.

Azt nem tudni hogy milyen magas lett volna hormon túltengés nélkül de az anyukája és apukája is magas ezért valószínűleg ő sem lett volna egy alacsony növésű gyerek.


Szóval én továbbra is tartom hogy ha valaki nagyon magasra nő annak gyerekkorban kell elkezdődnie.


Ez az ember akit te mondasz annyira egyedülálló jelenség hogy talán csak ő volt az egyetlen a történelem folyamán.

2015. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, az egyetlen dokumentált eset.
2015. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb, mintha a Trónok harcában a befejezésre Tyrion Lannister (Peter Dinklage) Gregor Clegane-t vagy Hodort túlnőné.
2015. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Big Show ma már 221 centi
2023. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!