Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor érezted hogy felnőttél?

Mikor érezted hogy felnőttél?

Figyelt kérdés

Hány évesen és milyen helyzetben jöttél rá hogy felnőttél?

Mikor kezdted érezni a felelősség tudatot az életeddel kapcsolatban?


2015. máj. 21. 22:34
 1/5 anonim válasza:
én nemrég pedig 18 multam de most jöttem rá hogy amit kellett volna nem tettem ,csak a fejemet vertem ,és semmivel se törődtem
2015. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok. Már nem a szüleimmel élek, hanem egyedül, de még nem érzem, hogy felnőttem volna. Állítólag az ember akkor nő fel, amikor elveszíti a szüleit. Remélem, még egy jó darabig nem növök fel...
2015. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor vidékre költöztem egyetem miatt, akkor azt gondoltam, hogy felnőttem, pedig nem. A szüleim pénzén éltem, azért nem vettem annyira a dolgokat, stb.


1,5 éve diploma után kaptam egy állásajánlatot Svájcban, kijöttem és amikor megkaptam az sms-t, hogy megjött az első heti fizum 1700 frank, épp ültem a kanapén, olvastam és akkor pörgött végig az agyamon, hogy igen, egyedül kijöttem egy idegen országba és boldogulok. Van egy jó állásom, ahol megbecsülnek, van egy saját bérelt lakásom, ha kell valami, azt meg tudom magamnak venni, nem szorulok arra hogy a szüleim eltartsanak.


Egyszóval onnan éreztem hogy felnőttem, hogy elértem ezt amit leírtam. Lehet hogy mások számára nem egy nagy dolog, de számomra egy nagy eredményt az életben.

2015. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2es igen énis így tudtam hogy amikor valaki elveszíti a szüleit akkor nő fel.

De persze más helyzetben lehet így érezni pl. Ahogy az utolsó írta.:-)

2015. máj. 22. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:

én még nem érzem pedig lassacskán öregszem már én is :)

inkább azt veszem észre h ennyi és ennyi idősen milyen felnőttnek hittem magam pedig mostani szemmel egy tudatlan kisgyerek voltam, és 5 év múlva ha majd visszanézek a mára megint ezt fogom látni :)

szerintem én egy örök gyerek maradok :D

2015. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!