Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Középiskolákban mennyi metálos...

Középiskolákban mennyi metálos és goth ember van még?

Figyelt kérdés
Úgy értem, menniyre elterjedt ez a stílus JELENLEG az iskolákban, ugyanis utcán sem nagyon látok ilyen embereket :(

2015. máj. 25. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek sajnos. Én 2 éve végeztem, 4 srác volt és 2 lány.

De már nem is találkozok én se sehol ilyen emberekkel, pedig szívesen ismerkednék velük.


21l

2015. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek olyan kevesen. Az én iskolámban legalábbis sokan vannak, nem is beszélve a "rejtőzködőkről", akikről meg nem mondanád az öltözékük és viselkedésük alapján, hogy metált hallgatnak. Én is az utóbbiak közé tartozom. Bár gyanús, hogy lassan az én iskolámból is kezd eltűnni az egész, mert rengetegen szimplán divatból hordanak bakancsot, szegecses cuccokat és bandás pólókat. A kedvencem az, amikor valaki büszkén hordja a tömeggyártott, szájat ábrázoló pólóját anélkül, hogy valaha is hallott volna a Rolling Stones-ról. :D
2015. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöket irigylem :)

A divatrockerek viszont tényleg zavaróak.

2015. máj. 25. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most 15 éves vagyok...rajtam kívül 1 darab srácot láttam aki rocker volna de már ő is 12.-es :/ szóval nagyon kevés ilyen ember van
2015. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tom Benko ***** válasza:
58%
Attól függ, milyen iskolatípus. Tapasztalat szerint szakmunkásképzőben inkább a rap és disco megy, meg a lakodalmas szemét, felfelé egyre inkább rock, metál. De ezt külsőről meg nem mondja senki, én sem vagyok éppen egy lóhajú, bőrbe csomagolt ősmetálos, pedig azt hallgatok.
2015. máj. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, de soha meg nem mondanád, mert egyáltalán nem nézek ki annak, és még rengeteg ember ilyen, úgyhogy annak ellenére, hogy "nem látsz", még valószínű, hogy vannak körülötted is :D

17L

2015. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, milyen suli, mert pl. egy képzőművészeti szakközép (ahova én is megyek) otthont ad egy csomó fura (vagy kevésbé fura) művészléleknek, akik között sok a rocker, metálos, goth stb.
2015. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

#7 csak nem kisképző? :D


Nekem sok rocker, goth iskolatársam van, többé-kevésbé tradícionális öltözetben. Az utcán eddig csak egyszer találkoztam igazán punk srácokkal, megdicsérték a New Rock-omat. :3

2015. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Ugyan Pest környéki vagyok, de nem, nem a kisképző, hanem a győri tánc és képző lesz az :)
2015. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én goth vagyok, van egy rocker osztálytársam meg jó pár osztályban is vannak rockerek. Mondjuk szerintem így is kevesen vagyunk... :/
2015. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!