Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc idézetetek?

Figyelt kérdés

vagy mondatotok ami nagy igazságot takar

ami sokat jelent számotokra?


2015. máj. 28. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs kedvenc idézetem, minden idézet jelenthet sokat egy adott élethelyzetben, problémában, aztán elveszíti jelentőségét, ha azon túllépsz. Ilyen idézeteket én is írok, vagy te is, úgyhogy igazából nem jelentenek nekem akkora fogódzót.
2015. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

A lelki béke hazugság,

csak a szenvedély létezik.

A szenvedélyből erőt merítek,

az erő révén hatalmat szerzek.

A hatalom révén győzelmet aratok,

a győzelem révén láncaim lehullnak.

2015. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy ember nagysága abban mutatkozik meg, ahogy a kisemberekkel bánik:)
2015. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden megőrzendő dolognál jobban óvd szívedet, mert abból erednek az élet forrásai.
2015. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

"Fejétől bűzlik a hal!"


"Ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"

2015. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

However bad life may seem, there is always something you can do, and succeed at. While there's life, there is hope. /Stephen Hawking/


Magyarul kb: Bármilyen rossznak is tűnik az élet, mindig van valami, amit tehetsz, és amiben sikert érhetsz el. Amíg van élet, van remény.

2015. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

"Félénk gyermek voltál, aki sosem ízlelte meg a barátságot. A legapróbb érintésre is gyanakodtál,

magányos lélekként sírtál a kozmikus vadonban. Még most is magányos vagy." /David Gemmel/

2015. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy általános igazság, amivel mindannyiunknak szembe kell néznie, akár akarjuk, akár nem. Egyszer minden véget ér. Akármennyire is vártam ezt a napot, sosem kedveltem, ha valami véget ért. A nyár utolsó napja, egy nagyszerű könyv utolsó fejezete, a búcsú egy közeli baráttól. De a befejezés elkerülhetetlen. A levelek lehullanak, becsukod a könyvet, elbúcsúzol. Számunkra ez is egy ilyen nap. Ma búcsút intünk mindennek, ami ismerős volt, mindennek, ami kényelmes volt. Tovább lépünk. De attól, hogy elmegyünk - és ez fáj - lesznek emberek, akik részesei maradnak az életünknek, akármi is történjen. Ők a mi biztos talajunk, a sarkcsillagaink, és az apró tiszta hangok a szívünkben, amelyek velünk lesznek, örökre.

Castle

Ezt írtam az ofőmnek az emlékkönyvébe is :)

2015. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szerencse ahhoz pártol, aki észnél van.
2015. máj. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
To get what you've never had, you must do what you've never done.
2015. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!